Skocz do zawartości

Sony 550es


VooVoo

Recommended Posts

Dzien dobry.Jestem nowym użytkownikiem forum.Z gory przepraszam za blędy natury technicznej.Jestem laikiem.Zakupiłem wzmacniacz sony 550es ,posiadam altusy 75,ktore to kolumny akurat dla mnie sa ok.Czy ten zestaw ma jakikolwiek sens?Czekam na wzmacniacz ,jutro dotrze.Z gory dziekuje za informacje,wskazowki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy zestaw ma jakiegoś odbiorcę i się może komuś podobać. Wszystko zależy od tego jakiego brzmienia oczekujesz, ale jak wzmacniacz już jedzie, to sprawdzisz to za niedługo empirycznie. Serie Sony ES, oraz QS to były fajne wzmaki, natomiast odpowiedzieć na to pytanie czy Ci się to konkretne połączenie spodoba jest niemożliwe, bo tutaj trzeba by wiedzieć czego oczekujesz, jakie masz preferencje, jakiej muzyki słuchasz, na czym wcześniej grały kolumny i co się przyczyniło do decyzji o zakupie nowego urządzenia (czy coś nie pasowało w poprzednim zestawieniu itd).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.08.2022 o 11:22, S4Home napisał:

Każdy zestaw ma jakiegoś odbiorcę i się może komuś podobać. Wszystko zależy od tego jakiego brzmienia oczekujesz, ale jak wzmacniacz już jedzie, to sprawdzisz to za niedługo empirycznie. Serie Sony ES, oraz QS to były fajne wzmaki, natomiast odpowiedzieć na to pytanie czy Ci się to konkretne połączenie spodoba jest niemożliwe, bo tutaj trzeba by wiedzieć czego oczekujesz, jakie masz preferencje, jakiej muzyki słuchasz, na czym wcześniej grały kolumny i co się przyczyniło do decyzji o zakupie nowego urządzenia (czy coś nie pasowało w poprzednim zestawieniu itd).

Bardzo dziekuje wszystkim za info.Wzmacniacz dotarl caly:)jak juz nadmienilem jestem laikiem a powodem zmiany wzmacniacza była chec,,odkrywania,,nowego innego brzmienis.Slucham dużo jazzu i rocka,teraz to zupelnie inna bajka.Choc moje kolumny-Altus75 są jak by ,,swiszczace,,ale nie przeszkadza mi to zupelnie.Cudownie gra ,takze gramofon.Wielkie dzieki.Wczesniej uzywalem sony f335r,ale troche mi brakowalo ,,przestrzeni,,.Wiem,ze są lepsze zestawy ale mi ten w zupelnosci wystarcza.Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...