Skocz do zawartości

PC czy streamer-jakość


FIlip Cenzorowski

Recommended Posts

Bluesound Node to przede wszystkim bardzo dobry i wygodny system. Ma oprócz tego komplet wyjść jak i wbudowanego DACa więc możesz nawet porównać czy lepiej brzmiałby Hegel czy ten wbudowany w Node.

Dodatkowo możesz podłączyć sobie TV po HDMI czy kiedys dołożyć Subwoofer.

Audio Output

Analog Stereo RCA (Fixed or Variable)
Coaxial RCA
TOSLINK digital optical
USB Audio 2.0

NODE_BLK_Back.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Tomasz S. napisał:

Moim zdaniem do tego zestawu Topping P50 nie jest Ci potrzebny. Do Zen Stream dostajesz bardzo dobre zasilanie iFi iPower.

Teraz już chyba nie. Teraz jest standardowy zasilacz.

21 godzin temu, Tomasz S. napisał:

Ja temu produktowi nie ufam, ponieważ powiedzieli,że dodadzą chromecast, po czym wycofali się z tej decyzji kiedy już ludzie zakupili ten produkt. Za cenę tego zestawu wolałbym kupić wiim + DAC. Jeżeli budżet byłby taki sam jak na początku to Bluesound Node + DAC. Daj znać jak gra kiedy dojdzie.

agree

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie potrzebujesz USB to weź nad c658. Będziesz miał streamer , dac, korekcję dźwięku i dobre pre w jednym. Jeżeli oddzielnie to na drogich dacach się nie znam. SMSL su-9 powinien załatwić sprawę, jeżeli będziesz miał node. Wyszła też zupełna nowość, która powinna zadowolić każdego, to model smsl su-10 ale to już koszt 4200 na polskim Amazonie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem na bluesounda 2i i nie żałuje, po coaxu podłączyłem go do Daca i gra to dużo lepiej niż po USB, jestem bardzo zadowolony z inwestycji. Nie gra to już tak ostro, jest cieplej i ciemniej. 

 

 niechce zakładać nowego tematu, czas na przejście na xlr, obecnie rca chord clearway w zestawie, 

Celowałbym w przejrzystośc sceny i przestrzeń, co polecamy? Do 2tys.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, FIlip Cenzorowski napisał:

Postawiłem na bluesounda 2i i nie żałuje, po coaxu podłączyłem go do Daca i gra to dużo lepiej niż po USB, jestem bardzo zadowolony z inwestycji. Nie gra to już tak ostro, jest cieplej i ciemniej. 

 

 niechce zakładać nowego tematu, czas na przejście na xlr, obecnie rca chord clearway w zestawie, 

Celowałbym w przejrzystośc sceny i przestrzeń, co polecamy? Do 2tys.

 

SMSL SU-9

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.10.2022 o 10:50, FIlip Cenzorowski napisał:

i teraz mam mętlik za takie pieniądze bluesound plus jaki dac?  Ewentualnie kupie używanego bluesounda i za 8tys sam dac?

Blusound + Chord qutest

Albo Cambridge CXN V2 albo wycofywany i dostaniesz w tej cenie 851n

:)

NAD 658 też dobry trop

20 godzin temu, FIlip Cenzorowski napisał:

Celowałbym w przejrzystośc sceny i przestrzeń, co polecamy? Do 2tys.

Skąd taka redukcja w kwocie? Z 8 na 2?

Pytam z ciekawości.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainwestowałem już w bluesounda2i jako transport, 

podlaczalem innego Daca w swoim zestawie i nie słyszałem jakiejś większej roznicy dlatego jednak chciałem tylko transport.

 

chodzi mi po głowie ten chord qutest, sam nie wiem , nie ma wejść xlr np i z tego co widze . Czy zmiany będą tak słyszalne 

Edytowano przez FIlip Cenzorowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chciałbyś poprawić stereofonię oraz zapewnić bardziej zróżnicowany bas to Chord Qutest byłby bardzo dobrym wyborem. Musiałbyś jedynie zakupić przewód z jednej strony zakończony BNC lub samą przejściówkę. Tutaj polecam ViaBlue. Różnica względem DACa w Node2i będzie kolosalna. 

Warto byłoby porównać Chorda Qutest z Nupime DAC9SE, który zapewni muzykalniejszy charakter brzmienia oraz przybliży nieco średnicę. Dodatkowo jest to odrobinę tańsze rozwiązanie. 

Zapraszam na odsłuch do nas. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...