Skocz do zawartości

kolumny - 2 tys.


a-thomek

Recommended Posts

19 godzin temu, Tomasz S. napisał:

@Piotr Sonido Uni-fi reference to ostatnia linia jaka Andrew Jones zaprojektował dla Elac. Chyba ,żeby się nie myliły najlepiej pisać po modelach czyli np Ub52 ( Uni-fi 2.0 ) to poprzednie a ubr62 to te ostatnie ( reference )

No i dobrze. ELAC dobrze na tym wyjdzie :)

9 godzin temu, robotnik napisał:

serio kolumna  wazy 7.5kg ?

Product weight

2 x 7.5 kg

Wywrócą się od grania.

Ten sopran już gdzieś widziałem. Cambridge mial chyba taki w którejś z poprzednich serii.

8 godzin temu, a-thomek napisał:

Porównałem QA 3030i z Monitorami i zdecydowałem się na te pierwsze - miałem wrażenie, że wokale bardziej mi na nich spasowały. 

Ten zestaw brzmi dokładnie tak, jak chciałem, żeby brzmiał - i jestem nim oczarowany, od kilku dni siedzę po kilka godzin dziennie i słucham. Nic mnie nie męczy, nie słyszę żadnej suchości, wręcz przeciwnie. Prawdopodobnie za jakiś czas zdecyduję się na upgrade - z czystej ciekawości, żeby się dowiedzieć, co mogę zyskać.  

Bo wybrałęs po odsłuchu. Bardzo dobrze.

4 godziny temu, Fantomas napisał:

Brawo! I nie pchaj się w MA nigdy. Mogą ograniczyć Twoją peachtree na górze. 

:)

W jaki sposób?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2022 o 07:23, Piotr Sonido napisał:

Nie wiemy na co kolega wymieni sprzet. Kiedyś. Patrzymy przez pryzmat kasy? Czy tego aby dane, inne kolumny, spasowały ze wzmacniaczem?

No właśnie chodzi o to, żeby pasował wzmak do kolumn, a 3030 czy Bronze 100 to nie są kolumny, które jest sens napędzać nie wiadomo jakim wzmakiem, dlatego wymiana wzmacniacza musiała by być maksymalnie na coś podobnego klasowo, a chyba nie o to chodzi, żeby progresować. To są wzmaki klasy Roksan K3, czy Cyrus 8.2 (brzmieniowo i jakościowo), czyli i tak na wyrost do nich.

Wiadomo, że jak zmieni kolega kolumny na lepsze to co innego, ale napisałeś, że z czasem zdecyduje czy kolumny, czy wzmak do wymiany, a tutaj jest to oczywista oczywistość co będzie do wymiany. Nikt nie ma problemu z tą propozycją jako przejściową, ale na pewno nie ma sensu sugerowanie wymiany wzmacniacza na lepszy do Bronze 100 :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Już są w naszych salonach Tophifi

Nie ważyłem ich, ale nie są za ciężkie, więc jest to możliwe :)

No to jeżeli nie zmienili konstrukcji kolumny, dalej ta sama niska waga i material jakas dykta to pewnie dzwiekowo będzie podobnie... czyli w kategorii cena/jakość tragedia. Ile one kosztują?  Nieco wieksze uf52 waza po 15 kg a sa pasywne.. wiec elektronika odoada

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, robotnik napisał:

No to jeżeli nie zmienili konstrukcji kolumny, dalej ta sama niska waga i material jakas dykta to pewnie dzwiekowo będzie podobnie... czyli w kategorii cena/jakość tragedia. Ile one kosztują?  Nieco wieksze uf52 waza po 15 kg a sa pasywne.. wiec elektronika odoada

nie ma się czym przejmować. Nadal nie będą wybierane albo będa zwracane.

Produkt dla szczególnego odbiorcy.

6 godzin temu, Fantomas napisał:

Mają "szlachetnie" grające tweetery. Zepsułyby muzykalnośc nova'y150 

Chyba musisz rozwinąć temat jednak :)

QA 3030i nie psuje muzykalności?

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

nie ma się czym przejmować. Nadal nie będą wybierane albo będa zwracane.

Produkt dla szczególnego odbiorcy.

Chyba musisz rozwinąć temat jednak :)

QA 3030i nie psuje muzykalności?

Piotr

Poprostu zmarnowany potencjał. Zrobiliby coś w stylu klipsch sixes z hdmi i tyle. Słuchałem klipsch fives i do sixes jednak trochę brakuje, a cena tez spora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2022 o 07:02, Piotr Sonido napisał:

Funkcja to jedno ale jednak brzmienie się różni. No tego nie doścignął.

Piotr

Bardziej to kierowałem w stronę klipscha , żeby odswiezili sixes z hdmi :) dla mnie najlepiej brzmiące aktywne kolumny jakie słyszałem , jednak pod tv hdmi to wygoda i jeden pilot.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...