Skocz do zawartości

Yamaha HTR-3065 jak podłączyć subufer


Paweł Pablo

Recommended Posts

To które rozwiązanie lepsze. Teraz na razie mam tak póki nie kupię lepszej przejściówki. 

IMG_20221024_120942.jpg

IMG_20221024_120935.jpg

IMG_20221024_120854.jpg

IMG_20221024_120831.jpg

IMG_20221024_120829.jpg

I mam jeszcze jedno pytanie. Jakie kolumny głośnikowe mogę podpiąć by fajnie grały może macie jakieś oferty 

Dnia 18.10.2022 o 12:15, S4Home napisał:

Możesz zarówno pojedynczym kablem RCA pod wejście LFE, ewentualnie poprzez kabel typu "Y" czyli 1 RCA --> 2 RCA. 

 

Witam. A jakie kolumny głośnikowe polecacie do tego sprzętu by to fajnie grało 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Paweł Pablo napisał:

I mam jeszcze jedno pytanie. Jakie kolumny głośnikowe mogę podpiąć by fajnie grały może macie jakieś oferty 

Do 1000 używane. Żeby miały wygląd i w miarę grały. Fronty podłogówki. 

Powiem tak, postaraj się trochę dozbierać jak masz w tym momencie kolumny podpięte bo za tysiaka może być ciężko, choć teraz się pogubiłem, tysiąc na fronty czy na 5 kolumn? 
Druga sprawa, tu nie ma się co z kablem rozwodzić, jedź do jakiegoś sklepu elektronicznego i kup tabel 1 rca na 2 rca, ta wtyczka działa i jest ok, ale kurde taki bat odstaje od tego ampli, że ja osobiście bym się bał że ktoś jak popchnie przypadkowo ampli to ten bat Ci gniazdo rca uszkodzi. Jeśli sprzęt stoi w takim miejscu, że się nie boisz, że ktoś przypadkowo jakoś to uszkodzi to jak gra to olej temat :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję poczekać. Zrobiłem remont pokoju i brakuje kolumn. Te które mam to masakra. Tylko dudnienie. Widziałem na olx quadral 6500 5.0 za 800 zł. Więcej czyli ile i co byś polecił 

Screenshot_20221031_191052_pl.tablica.jpg

Screenshot_20221031_191033_pl.tablica.jpg

Screenshot_20221031_191028_pl.tablica.jpg

Dnia 28.10.2022 o 07:37, Piotr Sonido napisał:

Do 1000 zł za set 5.0 będzie ciezko.

Quadral 6500 Le albo poprzednie wersje

Taga 606 V3

Chyba że znajdziesz coś innego to podziel się linkiem?

Piotr

Witam a miałeś może quadral 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem oba.

Taga 606 i Quadral 6500 Le to konkurencyjne modele kolumn i oba uważam że amsz w dobrej cenie.

znajomy kupił u mnie komplet i poźniej robił osobne stereo i same fronty sprzedał za 1000 zł. Było to z jakieś 4 lata temu.

Za 800 zł uważam że warto.

Quadral gra szybciej. mocniej. Bardziej analitycznie z mocniejszym basem. Taga jest cieplejsza i łagodniejsza.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.11.2022 o 07:29, Piotr Sonido napisał:

Miałem oba.

Taga 606 i Quadral 6500 Le to konkurencyjne modele kolumn i oba uważam że amsz w dobrej cenie.

znajomy kupił u mnie komplet i poźniej robił osobne stereo i same fronty sprzedał za 1000 zł. Było to z jakieś 4 lata temu.

Za 800 zł uważam że warto.

Quadral gra szybciej. mocniej. Bardziej analitycznie z mocniejszym basem. Taga jest cieplejsza i łagodniejsza.

Piotr

 

Dzięki za pomoc bo poruszam się po omacku zanim wybiorę się na odsłuch wybranych kolumn. Ale już wiem czego szukać. Pokój ma 20m ale w przyszłości wprowadzę się do większego i muszę patrzeć przyszłościowo. Tylko żeby fajnie grały z yamaha HTR-3065 

Dnia 2.11.2022 o 07:29, Piotr Sonido napisał:

Miałem oba.

Taga 606 i Quadral 6500 Le to konkurencyjne modele kolumn i oba uważam że amsz w dobrej cenie.

znajomy kupił u mnie komplet i poźniej robił osobne stereo i same fronty sprzedał za 1000 zł. Było to z jakieś 4 lata temu.

Za 800 zł uważam że warto.

Quadral gra szybciej. mocniej. Bardziej analitycznie z mocniejszym basem. Taga jest cieplejsza i łagodniejsza.

Piotr

 

Jeszce jedno subufer już mam w obecnym zestawie 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2022 o 12:11, Michał Gałązka napisał:

Powiem tak, postaraj się trochę dozbierać jak masz w tym momencie kolumny podpięte bo za tysiaka może być ciężko, choć teraz się pogubiłem, tysiąc na fronty czy na 5 kolumn? 
Druga sprawa, tu nie ma się co z kablem rozwodzić, jedź do jakiegoś sklepu elektronicznego i kup tabel 1 rca na 2 rca, ta wtyczka działa i jest ok, ale kurde taki bat odstaje od tego ampli, że ja osobiście bym się bał że ktoś jak popchnie przypadkowo ampli to ten bat Ci gniazdo rca uszkodzi. Jeśli sprzęt stoi w takim miejscu, że się nie boisz, że ktoś przypadkowo jakoś to uszkodzi to jak gra to olej temat :) 

Witam. Mam na oku jeszcze takie co sądzisz 

Screenshot_20221109_142914_com.facebook.katana.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jak dobrze wspominam Vardusy :):)

Tony tego przehandlowałem.

Polepszyłeś mi dzień.

Tam surroundy to była nieco komedia. Bo one sa wielkości telefonu i czasem tak grają.

:P

Ale zestaw fajny. Polecam. Z tym że model 300 był znacznie lepszy.

Do tego setu koniecznie sub. To kolumny które nie grają basowo.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2022 o 08:04, Piotr Sonido napisał:

Oj jak dobrze wspominam Vardusy :):)

Tony tego przehandlowałem.

Polepszyłeś mi dzień.

Tam surroundy to była nieco komedia. Bo one sa wielkości telefonu i czasem tak grają.

:P

Ale zestaw fajny. Polecam. Z tym że model 300 był znacznie lepszy.

Do tego setu koniecznie sub. To kolumny które nie grają basowo.

Piotr

Witam 

O co chodzi z tymi surondami, taka lipa. Jak kolega wcześniej napisał nadal budżet rośnie na zestaw kolumn,tylko czy by nie było lepiej osbno kompletować fronty, centralny i tyły. Centralny do kina ważna sprawa, fronty do muzyki też, tylko co z tyłami. Szukam do muzyki i do kina 50/50

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...