Skocz do zawartości

WiiM Pro - a jak ten namiesza?


ProjectPi

Recommended Posts

Jeżeli tak jest u większości, to chyba dobrze świadczy o fabrycznym zasilaniu. Skoro nie ma co poprawiać? 🙂 U mnie Tomanek wpięty ale za krótko słuchałem na stockowym, żeby się wypowiadać. Może za jakiś czas go z ciekawości podepnę i sprawdzę w drugą stronę, czy zauważę jakieś różnice. Na razie nie chce mi się już kombinować, po prostu słucham muzyki 😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2024 o 15:42, D-Art napisał:

Wróćmy do tematu. Z rozpędu kupiłem zasilacz liniowy od Tomanka do mojego WPP. Niedrogi, więc co szkodzi spróbować. Jak nie pomoże, to na pewno nie zaszkodzi 😁

Na razie za wcześnie na moje wnioski ale mam pytanie do osób, które podpięły jakikolwiek liniowy zasilacz do któregoś Wiima. Czy stwierdziły na ucho jakieś zmiany? To pytanie do osób, które tak zrobiły. Teoretykom z góry dziękuję 🙂

Kupiłem Tomaka do streamera tagi i tam po analogu było dużo lepiej. Po coaxialu to sprawa dyskusyjna ;) Jak zmieniłem tage na wiima pro, to  podpiąłem go pod Tomaka i nawet nie sprawdzałem. Mogę posłuchać w weekend czy coś się zmienia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, daj znać 👍🏼

Z innej beczki. Muszę pochwalić ich support, bo szybko odpowiada i rzeczywiście próbuje doradzić. Miałem od czasu do czasu pojedyncze trzaski i jakieś jakby przycięcia muzyki. Zarówno z Tidala, jak z AM po Airplay. Doradzili wyłączenie preferowanego DNS w Network Status. Odpukać, na razie jest ok. Ta informacja może się komuś przydać 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie też Wiim Ampa na ostatniej promce. Dzisiaj zająłem Yamahę i Pro Plus i zrobiłem znowu room correction. Trochę mi tam narobiła zmian ta korekcja. Mam wybraną curve B&K. Mocniej jest na pewno na basie. Kolumny Elac UB52. Ustawione obecnie "on axis" . Dalej podtrzymuje,że to bardzo fajny sprzęt.

 

Screenshot_2024-06-28-10-50-36-64_5592fe85c89b9c7526dd9939eef9599a.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...