Skocz do zawartości

Kolumny i wzmacniacz do stereo


AndGolebio

Recommended Posts

Do kupienia możesz mieć o wiele więcej kolumn, wystarczy poszukać w pobliżu na olx. Dlaczego zamykasz się tylko na te dwie pary? W zależności od tego, jakie brzmienie preferujesz powinieneś dobierać sprzęt. Do monitor audio proponuję wzmacniacz z bardziej wycofana góra i mocniejszym dołem bo to kolumny detaliczne z szybkim basem. W zależności  od budżetu może być nad 326, 356 lub audiolab 6000a czy magnat mr780. Tych Focali nie znam więc nie pomogę.

Edytowano przez Artur Charicki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Artur Charicki napisał:

Do kupienia możesz mieć o wiele więcej kolumn, wystarczy poszukać w pobliżu na olx. Dlaczego zamykasz się tylko na te dwie pary? W zależności od tego, jakie brzmienie preferujesz powinieneś dobierać sprzęt. Do monitor audio proponuję wzmacniacz z bardziej wycofana góra i mocniejszym dołem bo to kolumny detaliczne z szybkim basem. W zależności  od budżetu może być nad 326, 356 lub audiolab 6000a czy magnat mr780. Tych Focali nie znam więc nie pomogę.

Tak też myslałem, choć o tych Monitorach czytałem że to raczej zestaw do kina, Focale bardzo dobrze w necie oceniane. NAD 356 wysoko oceniane. Do BT  powinien byc jakiś oddzielny sprzęt?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto napisał, że Bronze 6 to kolumna do kina? Bzdura totalna Bronze 6 to jeszcze kilka lat temu hit rynkowy i kolumny świetnie sprawdzające się w stereo, kino nie jest problemem dla kolumn. Oczywiście można kupić lepsze i gorsze produkty jak to w sprzęcie używanym kwestia ceny, ale jak możesz to przede wszystkim słuchaj i kieruj się własnymi odczuciami. Co do BT to koledzy mają rację odtwarzacz sieciowy będzie lepszym rozwiązaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...