Skocz do zawartości

Dolby Atmos czy mi to zadziala ??


pioterlg

Recommended Posts

Koledzy pomóżcie. Mam okazje kupic w dobrej cenie soundbara LG SN11RG 7.1.4. Maly pokoik nie jestem maniakiem wiec pewnie mi wystarczy. Moj TV to LG 49SM8600PLA (posiada HDMI ARC).

JAk ja to rozumuje. TV podpiety do internetu kablem, na TV odpalam np Netflixa i odpalam film z dzwiekiem w Dolby Atmos. TV podlaczam do soundbara kablem Hdmi z ARC od TV do ARC w soundbarze. Czy bedzie mi to dzialac czy mam za slaby TV i musze miec TV z eARC ? W obecnym TV w ustawieniach dzwieku mam funkcje Dolby Atmos ale jest tam * ktora mowi ze ustawienia Dolby Atmos sa dostepne wylacznie dla glosnika wewnetrznego telewizora. Prosze o porade od kogos kto to ogarnia. Dziekuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Iron napisał:

Ale , jeśli zadziała to nie licz na spektakularne efekty.

dla uzupełnienia - tych efektów nie będzie na soundbarze, bo gdybyś miał kino np. 5.1.2 to inna sprawa. Soundbar co najwyżej poprawi jakość dźwięku względem głośniczków TV, o jakimkolwiek Dolby czy Atmos-ie nie ma mowy poza tym, że je odtworzy z praktycznie jednego miejsca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...