Skocz do zawartości

Stereo do 7 tys. złotych


Hanna Nowak

Recommended Posts

20 godzin temu, Daniel09 napisał:

Denon dla mnie plusuje również aplikacją Heos w której znajdziemy m.innymi tysiące stacji radiowych z całego świata .

 

1 minutę temu, Hanna Nowak napisał:

 

A jakbyś ocenił aplikację Heos, jest w języku polskim? Obsługa intuicyjna czy mogło by być lepiej, często są aktualizacje? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie aplikacji HEOS to muszę powiedzieć, że generalnie jest ok, ale po przesiadce z music casta  ciężko mi się odnaleźć. W sensie, że music cast dla mnie jest chyba najprostszą i najbardziej intuicyjną aplikacją na rynku, ale z drugiej strony heos też jest ok, ale jak wspomniałem w moim odczuciu najprostszą i najwygodniejszą apką jest Musiccast

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o amplitunerze Yamaha R-N803D? Jak wypadł by w porównaniu z  wzmacniaczem Denon PMA-900HNE? Wiem, że cena tej Yamahy jest w tej chwili bardzo wysoka ale w zestawach z kolumnami ceny są podobne. 

Na plus tej Yamahy na pewno trzeba zaliczyć:

+ radio FM (nie trzeba uruchamiać smartfona ani TV żeby cieszyć się muzą) 

+ system YPAO (dla amatora super rozwiązanie) 

+ Bluetooth dwukierunkowy (możliwość podłączenia słuchawek bezprzewodowych) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2022 o 08:19, zabro napisał:

Miałeś okazję słuchać tego połączenia, jak sabaj sobie radził?

Tego konkretnego nie. Sluchałem tego wzmacniacza z innymi kolumnami. No i MA znam dość dobrze.

Dnia 16.12.2022 o 09:54, Hanna Nowak napisał:

Monitor Audio Bronze 100 miałem okazję posłuchać. Jak dla mnie Kefy Q350 brzmiały lepiej. Co do wzmaka typu Sabaj a30a to nie jestem przekonany do takich chiński sprzętów, wolałbym coś pewnego. Tego się chyba nie kupi w polskiej dystrybucji, chyba, że na Allegro? No i zapomniałem dodać w pierwszym poście, że sprzęt ma być w kolorze czarnym, ma pasować do TV i czarnych kinkietów. 

Czyli wolisz cieplejsze brzmienie.

Tak, to produkt który nie bedzie miał rozumianej przez nas gwarancji.

Ok rozumiem.

Cyrus ONE?

Dnia 16.12.2022 o 09:54, Hanna Nowak napisał:

Jeśli chodzi o te KEFY LS50 to będzie duża różnica w jakości dźwięku do KEF Q350?

One graja inaczej. Moim zdaniem ciekawiej. Aczkolwiek Q350 są bardzo udane.

 

Dnia 17.12.2022 o 09:35, Hanna Nowak napisał:

A jakbyś ocenił aplikację Heos, jest w języku polskim? Obsługa intuicyjna czy mogło by być lepiej, często są aktualizacje? 

Mogło by być zdecydowanie lepiej, ale dramatu nie ma.

21 godzin temu, Hanna Nowak napisał:

A co sądzicie o amplitunerze Yamaha R-N803D? Jak wypadł by w porównaniu z  wzmacniaczem Denon PMA-900HNE? Wiem, że cena tej Yamahy jest w tej chwili bardzo wysoka ale w zestawach z kolumnami ceny są podobne. 

Na plus tej Yamahy na pewno trzeba zaliczyć:

+ radio FM (nie trzeba uruchamiać smartfona ani TV żeby cieszyć się muzą) 

+ system YPAO (dla amatora super rozwiązanie) 

+ Bluetooth dwukierunkowy (możliwość podłączenia słuchawek bezprzewodowych) 

Ale tylko w zakupei z kolumnami. Więc jestes skazany na któreś od nich. Chyba że akurat je brałes pod uwagę. To wtedy warto odsłuchać. Ale nie na siłe.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Piotrze.

Tak, szukam sprzętu, który będzie grał ciepłym dźwiękiem. 

Znalazłem w jednym ze sklepów internetowych kolumny LS50 z dopiskiem HGB? Mógłbyś opisać trochę bardziej szczegółowo różnice między nimi a Q350? Te LS50 wyglądają tak niepozornie, żona już kręci nosem: "to chyba się nadaje do komputera a nie do salonu" 🤣😆

A ten Cyrus z Kefami zagra lepiej, równiez ciepło co Denon PMA-900HNE? 

7 minut temu, Dedal75 napisał:

Ta Yamaha jako kombajn na początek ok ,ale nie za te pieniądze . Jednak dźwiękowo dla mnie to takie byle co 😉 

Wszystko zależy od budżetu, ja mam na wszystko, łącznie z kablami i standami 7 tys. PLN i ani grosza więcej, więc muszę kupić to co jest w tej cenie... Wiem, że można lepiej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Hanna Nowak napisał:

 

Cześć Piotrze.

Tak, szukam sprzętu, który będzie grał ciepłym dźwiękiem. 

Znalazłem w jednym ze sklepów internetowych kolumny LS50 z dopiskiem HGB? Mógłbyś opisać trochę bardziej szczegółowo różnice między nimi a Q350? Te LS50 wyglądają tak niepozornie, żona już kręci nosem: "to chyba się nadaje do komputera a nie do salonu" 

A ten Cyrus z Kefami zagra lepiej, równiez ciepło co Denon PMA-900HNE? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...