Skocz do zawartości

Daniel09

Uczestnik
 • Zawartość

  185
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Daniel09

 • Ranga
  Sympatyk

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Gdańsk

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nowa cena , przewody głośnikowe Chord..
 2. Przecież możesz wejść na stronę którą podał Q21 i sam się dowiedzieć..
 3. O to jeszcze się namęczysz 😉.
 4. Wcale się nie dziwię że po pewnym czasie prób i odsłuchów masz dość 😀 ale wytrwałość przeważnie zostaje nagrodzona..
 5. Pewnie Administracja zamknie oko na małe naruszenie 😉 nie wszystkim to przeszkadza. Najważniejsze żeby odbiorca przewodu był zadowolony z jakości i ceny produktu .
 6. Co jest nie tak z systemem chłodzenia w Emotiva , miałeś ją ? używam Emotiva A2 z PT-100 od niecałych dwóch miesięcy i ani na moment ,, wiatraki ,, się nie załączyły. Trzeba samemu potestować , a nie powtarzać za kimś kto sam gdzieś na zagranicznych forach przeczytał urządzenia nie widzac nawet na oczy. Sam dla sprawdzenia ,, rewelacji z włączonymi wiatrakami ,, słuchałem ostatnio pod tym kątem na dość dużej głośności ( muszę dodać że na co dzien skręcenie potencjometru na taką skalę jest dla mnie nie do przyjęcia ) i mimo dość dużej temperatury powietrza nie zostały wiatraczki załączone. Mogę uwierzyć w załączenie chłodzenia ale gdy użytkownik spełni ,, warunki ,, do tego sprzyjające czyli upcha końcówkę w szafce i zamknie drzwiczki 😄 bo o takich przypadkach pisali na zagranicznych forach. Dla mnie Emotiva A2 i PT-100 z Wharfedal Evo 4.2 jak i z Mission ZX-2 bardzo dobrze się zgrywają , jest bardzo dobra szczegółowość góry ( Evo 4.2 lepiej dla mnie to przekazuje) bardzo dobry bas , scena dzwiękowa zarówno szerokość jak i głębokość na wysokim poziomie.
 7. Nie ma jak promka cenowa na przewód dla np.3 pierwszych Forumowiczów 😉
 8. Nie aktualne , kolumny zakupione.
 9. Po paru eksperymentach z ustawieniem kolumienek udało się mi uzyskać dzwięk jaki oczekiwałem i jestem zadowolony z połączenia Evo 4.2 z Emotiva BasX A2 i PT-100. Odległość od ściany za kolumienkami 26 cm , po bokach 1 metr , trójkąt równoboczny 240 cm , ściana tylna za siedziskiem 70 cm. . Nic mi nie ,, dudni ,, , jest bardzo dobra szerokość sceny dzwiękowej z głębią jest trochę gorzej ale jak na te warunki jestem zadowolony. Jeszcze jedno Evo 4.2 postawione na podstawkach 60 cm. jak dla mnie grały ,, gorzej ,, niż po ustawieniu na wysokości podstawki 50 cm. kiedy to wysokie tony stały się bardziej szczegółowe , gładsze? , ogólnie jest ich więcej 😉. Dziwię się że tak mało jest promowana ta seria Wharfedale bo moim zdaniem to kolumienki warte są wyższej ceny , a w porównaniu do niektórych ,, znanych dobrze promowanych firm,, je przewyższają pod kilkoma wzglądami. dodam że z Audiolab 6000A też fajnie się zgrywały.
 10. Dla Forumowicza dzisiaj 2800 zł. i przewody głośnikowe.
 11. Przecież napisałem że ,, może mi pomóc ,, co nie oznacza że przyjąłem założenie że mi pomoże bo tak napisał producent kolumn...
 12. @S4Home masz rację że każde pomieszczenie będzie wymagało innego ustawienia , ale chodzi mi o to że producent w jakimś stopniu testował takie ustawienie które np. w moim przypadku może być pomocne. Obecnie mam naprawdę małe ,, pole manewru ,, w ustawieniu odległości kolumienek od ściany za nimi i ten parametr może mi pomóc uzyskać lepiej oddawane niskie tony. Zresztą dzisiaj powinienem się o tym przekonać..
×
×
 • Utwórz nowe...