Skocz do zawartości

Kolumny do Yamaha rn 803


Carmion

Recommended Posts

22 godziny temu, Carmion napisał:

Czym się różnią od heco Aurory 700? Cenowo wychodzą taniej. 

Powinny wychodzić podobnie.

Na Amazonie amsz bardzo dobra cenę na nie

https://www.amazon.pl/dp/B07DNBYPGZ/?tag=ceneo0c-21&creative=380333&creativeASIN=B07DNBYPGZ&linkCode=asn&utm_source=ceneo&utm_medium=referral&ceneo_cid=8a5f6600-eea4-1ea2-2b87-c6a49670587b

Albo w kolorze drewna

https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podlogowe/elac-debut-2-0-f6-2-walnut.html?gclid=CjwKCAiAwc-dBhA7EiwAxPRylKfK-z0o0eoz7lW3R3ihwp8LYZsqlfetC34Jpjdi1bTf8uzFvU7othoCbsAQAvD_BwE

Granie jest podobne, w bardzo szerokim znaczeniu. Góra jest może nieco bardziej otwarta. dół obfity.

22 godziny temu, Carmion napisał:

Dodam że głównie słucham pop, trance, electro house, dubstep i dnb. Czasem nawet hardstyle i jazz.

No to obie podejda.

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się zastanawiam nad kef q750. Ale z tego co patrzyłem to osoby chwaliły które słuchały innych gatunków muzycznych. 

Szukam białych albo czarnych. 

Heco aurora  w wersji black edition to 3400

A elac czarne idzie kupić za 2850. 

Więc różnica cenowo jest. 

Edytowano przez Carmion
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Carmion najlepiej też posłuchać i porównać, ja nie ukrywam, że kupowałem swój sprzęt też oczami i w Twoim przypadku wziąłbym HECO, może poszukał używek w idealnym stanie, ale moim subiektywnym zdaniem HECO wyglądają lepiej. Podjedź sobie do jakiegoś sklepu i zobacz jakie wrażenie robią na Ciebie jedne i drugie :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, słuchałem już heco 700 na Yamaha 803d w trybie direct.A przy cichym odsłuchu spróbowałem ypao volume.  Wnioski takie że ypao volume to tylko robiło robotę na Bardzo cichym odsłuchu. A przy takim cichym odsłuchu to już direct działał lepiej bo ypao volume zaczynało za bardzo basy podbijać.  

nie uznaliśmy szoku pomiędzy amplitunerem do kina Yamaha rx-v4a a Yamaha rn 803d. Owszem, 803 zagrała trochę pewniej i dokładniej. Ale nie był to taki ogromny szok jak jest na forum opisane że amplituner do kina nie zagra tak dobrze jak stereo. Charakterystyka Yamahy praktycznie jest taka sama. 

większy szok był przy filmach gdy oglądaliśmy gwiezdne wojny na pełnym zestawie 5.1 heco Aurory i sub od rela. Tutaj różnica pomiędzy z kino domowe vs stereo różnica była ogromna. 

Chciałbym zobaczyć jak gra kef q750 z Yamaha, ale nie mam możliwości odsłuchu bo brak sklepów audio w warmińsko-mazurskim. Także jak sprzedam kolumny i suba to prawdopodobnie zawita heco Aurora 700 w wersji szarej lub czarnej. 

Edytowano przez Carmion
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2022 o 20:58, terracan1929 napisał:

hehe no dobre, dobre....Nad powiadasz rozbujał.....no, masz prawo....

Może zestawienie komponentów miałeś niezbyt udane ?  No i przerabiałeś najsłabsze modele ze stajni.  Ja mam Yamaszkę z Dali i nie jest ani płasko, ani sucho. Jest potęga dźwięku i basu.... :)

Ale to wzmacniacz. Więc wiadomo. :)))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...