Skocz do zawartości

Inwestowanie w STEREO vs Spotify


bodziomg

Recommended Posts

@moss to jak masz mnie gdzieś to miej też to co pisze i będzie ideolo :D.

 

4 minuty temu, Kraft napisał:

Chyba mamy idealny forumowy zestaw nieidealny - Klipsch + Marantz + Melodika;). No i pianki jako aranżacja. 

Myślę, że całe życie możemy się spierać o sprzęt idealny i nigdy nie dojdziemy do finału takiej rozmowy :D

Ja gdzieś kiedyś w jakimś poście już pisałem, znam "wady" Klipscha , mało tego osobiście słuchałem ciekawsze zestawy głośnikowe w tej cenie, którą wydałem i nigdy w życiu nie napiszę, że Klipsche są nawet killerem w swoim budżecie cenowym bo wiem doskonale, że tak nie jest, ale no właśnie ale dla mnie ważny też był wygląd kolumn, a te po prostu świetnie pasują mi do wnętrza. 

Czy polece komuś klipsche do stereo ? Jeśli gdzieś nie wspomni, że lubi takie efekciarskie granie to na bank nie polecę.  A nawet jak ktoś o Klipsche spyta to proponuje mu ich posłuchać. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Kraft napisał:

Zależy jeszcze z jaką głośnością zazwyczaj słuchamy. Jeśli niezbyt głośno to V-ka da właśnie bardziej prawidłową krzywą, bo uzupełni spadki czułości ludzkiego słuchu. I tak... każdy może mieć rację. 

Coś w tym jest, zawsze jak idę do kumpla to podoba mi się mikrodynamika jego Klipschów. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...