Skocz do zawartości

Czy do słuchawek Audeze LCD-X wystarczy wzmacniacz Dragonfly Cobalt?


Recommended Posts

Fajne wzmacniacze robił ktoś w Bydgoszczy trilogy-tak to się chyba pisze. Co prawda nie kupiłem ale słuchałem. Był ok. No ale ja się uparłem na xlr i dlatego cayin. Wyższość xlr nad Jack? Nie wiem nie znam się😄. Po prostu chciałem mieć możliwość i tyle.

AA i ten z Bydgoszczy to żaden mój znajomy ot tak kiedyś byłem i słuchałem.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem dziś copland dac-215.
Słuchałem dziś 4 wzmacniaczy:

- HIFIMAN EF400

- FIIO K9 PRO ESS

- Lehmannaudio Drachenfels

- copland dac-215

Wszystkie spoko, żaden nie urywał dupy, kupiłem copland, bo najdroższy i w internecie pojawia się jako para dla lcd-x.  Jestem w szoku jak ludzie potrafią szczegółowo opisywać odczucia, dla mnie to są tak minimalne różnice, pewnie gdybym miał z zamkniętymi oczami wybierać i ktoś by mi powiedział że najtańszy Lehmannaudio Drachenfels (2300) kosztuje 10000 to bym w to uwierzył. Wybrałem Copland bo chcę mieć spokój, że wybrałem dobrze - boję się, że im dłużej potrwa wybieranie tym gorzej. Wierzę, że docenię swój wybór z czasem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Gdybym tydzień temu nie napisał ojcu, że za tydzień przywiozę mu moje LCD-2C z dragonfly, i gdyby nie to że chwilę później kupiłem LCD-X i w związku z czym nie miałem już odwrotu to chyba bym się nie zdecydował na tę zmianę. Myślałem, że będzie kosmiczna, raczej nie jest warta 12000zł. Ale chuj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź, będzie na to czas. Są różnice i były różnice między wzmacniaczami, najlepiej grał mi Copland, ale to to były tak minimalne różnice, czy sugerowałem się ceną czy wrażeniami to pytanie do psychiatry - to chciałem powiedzieć. Chodzi mi o to że myślałem że różnice będą wyraźniejsze. (Niczego nie żałuję ja zawsze wszystko doceniam z czasem.)

Edytowano przez chinczykzchin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...