Skocz do zawartości

Denon AVC 6700 i jego moc


maciek72

Recommended Posts

@STELVIO Jak jest TV 4K i podłączę projektor 8K wszystko mi znika, na TV jest komunikat "rozdzielczość nieobsługiwana" (czy coś podobnego bo już nie pamiętam). Po wyjęciu HDMI z TV, obraz na proju łapie negocjację 8K.

Odwrotnie, jest projektor a uruchomię TV, to obraz na TV jest 4K, a na proju spada do 4K łapiąc jakieś dziwne proporcje. Restart proja pomaga i oba monitory chodzą wówczas na 4K.

Sytuacja wydaje się bardziej upierdliwa w typowym budżetowym układzie TV 4k i proj 1080p, bo na TV spada rozdzielczość gdy projektor 1080p jest włączany, ale tego jeszcze nie próbowałem więc teoretyzuję.

Oczywiście, wszelkie zabawy z HDMI na wyłączonym sprzęcie.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Arek_Gd napisał:

W onkyo 929 działa bez problemu TV Samsung NU8002 plus Proj 1080p  , w locie przełączane, obojętnie w którą stronę, nawet jak oba naraz to widać że TV cały czas trzyma 4k. Oczywiście najczęściej jedno wyłączam a drugie dopiero włączam.

To bardziej się dziwie że tu to działa niż tam że nie działa. Serio.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ma to związek z nowymi wersjami HDCP / eARC , one sieją.

na forach piszą o tym tak:

"the issue is the different resolution of the two displays. Many devices will leave the HDMI input port active, even while in standby - you might be able to resolve the issue by turning off CEC control (aka vieralink) in both displays and ensuring they are in the deepest eco mode while in standby"

nie chcę robić off topic tym tematem, ale w moim onkyo mam hdmi CEC na auto i działa super , dla mnie to jeden z must have , aby współpraca ampli - TV- proj - źródła nie powodowała problemów. A jak się zagłębić to każdy z ampli produkcji pow 2019 gryzie się ze sprzętami

Ale to temat na oddzielny wątek, ten ma być o mocy x6700 ;)

Edytowano przez Arek_Gd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...