Skocz do zawartości

Monitor audio silver 7g FX - lokalizacja


Gie-de

Recommended Posts

Tak na tej bocznej scianie jest ok. Tu nie ma co kombinowac.

Co do Atmosów jednak to znowu podobna historia była w innym wątku.

Niby powinni być w linii frontów Ale u Ciebie "scena" z przodu jest dużo wezsza.

Dał bym zatem nieco weżej niż surroundy ( ale raczej nie w linii frontów) nad kolanami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Piotr Sonido napisał:

Dał bym zatem nieco weżej niż surroundy ( ale raczej nie w linii frontów) nad kolanami.

Dzięki, tak zrobię. A jakieś sugestie co do modelu kolumn atmosowych? W jakimś wątku czytałem, że ktoś dał na sufit heco ambient 11f przyczepiając na magnesy neodymowe. A może jest lepsza opcja?

Przy kalibracji dirac nie wgrałem pliku kalibrującego mikrofon - może dlatego taki słaby efekt. Nawet moja córka po wyłączeniu filtra stwierdziła: O... tatuś zostaw tak, teraz jest dużo lepszy dźwięk. hahaha

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Gie-de napisał:

Dzięki, tak zrobię. A jakieś sugestie co do modelu kolumn atmosowych? W jakimś wątku czytałem, że ktoś dał na sufit heco ambient 11f przyczepiając na magnesy neodymowe. A może jest lepsza opcja?

Przy kalibracji dirac nie wgrałem pliku kalibrującego mikrofon - może dlatego taki słaby efekt. Nawet moja córka po wyłączeniu filtra stwierdziła: O... tatuś zostaw tak, teraz jest dużo lepszy dźwięk. hahaha

Przy Diracu nie robi się tego jak w Audyssey. Warto przeczytać FAQ, instrukcję itp.

Tak mozna dać takie 11F wtedy masz bez ingerencji w sufit.

KEF też ma takie płaskie, Monitor Audio albo Klipsch 140/240D

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...