Skocz do zawartości

Tanie słuchawki wokółuszne BEZ BASU I TŁUMIEŃ


Recommended Posts

Cześć.

Szukam i znaleźć jest mi ciężko, potrzebuję tanie słuchawki (do 100 zł, ewentualnie do 200 zł), najlepiej wokółuszne, które co najważniejsze NIE MAJĄ WZMOCNIONYCH BASÓW I NIE TŁUMIĄ DŹWIĘKU JAK WIĘKSZOŚĆ SŁUCHAWEK.

Całe życie korzystałem ze słuchawek dousznych i przy tych wszystkich słuchawkach nausznych normalnie rozsadza mi głowę od basów.

Zależy mi przede wszystkim na czystym dźwięku, a nie na takim stłumionym, który wszystko zniekształca.

Ostatnio np. kupiłem sobie Koss UR40 - wszyscy komentują, że to są właśnie takie jak potrzebowałem, no i otwarta konstrukcja - wyszło na to, że masakra, nie idzie w nich słuchać muzyki kompletnie, tłumią dźwięki tragicznie.

Teraz korzystam z Picun ANC-02, te mają za mocny bas (ale przynajmniej nie stłumiają dźwięku), no i chciałbym też coś lżejszego i wygodniejszego.

Dziękuję jeżeli ktoś zechce pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze warto gdzieś spróbować posłuchać słuchawek philips shp9500. Wedlug tego co ogólnie o nich mówią, moga być strzałem w 10.  Jednak Nie wiem tak naprawde co masz na myśli pisząc o "tłumieniach dźwięku" - te słuchawki mają "otwarty tył" wiec może o to chodzi.🤔

Jesli mowa o nadmiarze basu to te philipsy również sa znane z tego ze jest go mniej, ale za to dobrej jakości. 

 

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...