Skocz do zawartości

Brzmienie Stockfisch Records


Recommended Posts

Bo właśnie po to się kupuje B&W. Bo jak coś jest nagrane co najmniej dobrze, to słychać to bardzo dobrze, a jak jest nagrane bardzo dobrze, to się słucha pomijając wszystko inne. A jeśli realizacja jest zła, to się pisze, że B&W nie da się słuchać 🙂.

Tak, to są bardzo dobre realizacje. Jeśli lubisz taką muzykę. Polecam Ci posłuchać w spokoju i nastroju płyty "Water Falls" - Sara K.

A z trochę innej beczki to "Nameless" - Dominique Fils-Aime. Będzie Pan zadowolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, MMarek napisał:

Jak Wam koledzy podoba się brzmienie nagrań z wytwórni Stockfisch Records? Dla mnie na moim sprzęcie są to najlepiej brzmiące nagrania.

Marku,

podobają mi się, podzielam Twoje zadowolenie. Brzmią aż niewiarygodnie inaczej, nie do końca jestem przekonany, czy wiarygodnie.

Dlaczego inne tak nie brzmią?

Nie wiem, najlepsze mikrofony zastosowali tam gdzie trzeba, a może …reżyser/realizator nie jest „głuchy”

16 godzin temu, Grzesiek202 napisał:

A z trochę innej beczki to "Nameless" - Dominique Fils-Aime. Będzie Pan zadowolony.

Grzegorz, jestem zadowolony, mega zadowolony.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Grzesiek202 napisał:

Tak, to są bardzo dobre realizacje. Jeśli lubisz taką muzykę. Polecam Ci posłuchać w spokoju i nastroju płyty "Water Falls" - Sara K.

A z trochę innej beczki to "Nameless" - Dominique Fils-Aime. Będzie Pan zadowolony.

Pierwszą znam i czasami słucham, natomiast drugą odsłuchuję i już jestem zadowolony.

4 godziny temu, AudioTube napisał:

podobają mi się, podzielam Twoje zadowolenie. Brzmią aż niewiarygodnie inaczej, nie do końca jestem przekonany, czy wiarygodnie.

Nie jestem twórcą muzyki, a więc nie muszą brzmieć wiarygodnie, natomiast, że efektowanie to mi bardzo odpowiada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...