Skocz do zawartości

Mobilny wzmacniacz słuchawkowy


Recommended Posts

Dzień doby, potrzebuję pomocy przy zakupię mobilnego wzmacniacza słuchawkowego. W ostatnim czasie więcej muzyki słucham na wyjazdach podpięty słuchawkami pod laptopa lub na telefonie. Zaznaczę też, że nie jestem audiofilem i budżet jaki chce przeznaczyć na zakup urządzenia nie powala i świadomy jetem tego, że fajerwerków nie będzie. Zależy mi na poprawie jakości dźwięku. Trochę poszukałem i poczytałem i znalazłem następujące urządzenia:

Audioquest DragonFly Red

iBasso DC04 Pro

urządzenie chciałbym podpinać w zależności od potrzeby laptop/telefon. Ważne jest też aby nie miało wbudowanej baterii tylko jak powyższe modele czerpało energię ze źródła dźwięku.

Tak więc proszę o pomoc i propozycje jeżeli będzie lepsze rozwiązanie.

 

Z góry dziękuje.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, toter86 napisał:

Z wbudowanymi bateriami to rożnie bywa. Obmawiam się, że szybko będzie tracić wydajność czasy pracy. Zapomniałem wspomnieć o budżecie 700zł +/- 200zł

Bywa roznie. Rozwiazanie, ktore bym polecil, bo je z reguly polecam do takich zastosowan, to Qudelix 5K, a tu po pierwsze przy polaczeniu z usb urzadzenie jest zasilane z portu, a po drugie mozna zupelnie wylaczyc ladowanie baterii. Wyglada to tak:

 

image.png.b24745c8756b2c0e33fababeeee0ad53.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z urządzeń bez baterii nie jest wiele mobilnych opcji. Warto rozważyć FiiO K3s, można też zaczekać na FiiO KA5 - nowsza i mocniejsza wersja KA3. Prawdopodobnie zagra podobnie do K3s, czyli raczej chłodno i technicznie. Z urządzeń bardziej dynamicznych, żywiej grających jest FiiO BTR5, które w trybie samochodowym zadziała tak jak Qudelix 5K. 

Jeśli zrezygnujesz z wymogu braku baterii, to warto zwrócić uwagę na iFi Go Blu oraz Hip-Dac 2. Granie naturalne, nasycone na średnicy, dość miękkie. Zdecydowanie da się je polubić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...