Skocz do zawartości

Denon avc x4700h, marant 7015, marantz cinema 40


Patryk89_896

Recommended Posts

9 godzin temu, Miras23 napisał:

Słuchaliście tych nowych amplitunerów do kina z Chorą i Arią? W necie są różne opinie na ten temat. Znalazłem na zagranicznych,

że nowe ampli są łagodniejsze a niż poprzednie modele

Ok, są. Ale to nie jest przeskok w druga stronę. A Chora jest ostra jak żyleta. Mozna sobie zrobić krzywdę.

9 godzin temu, Miras23 napisał:

tutaj to był akurat przykład co "ludzie mówią" ale słuchałem nowego modelu RXA8a . Więc najwyższego z tej serii i nie czułem z kolumnami właśnie Focala (Aria 948) ostrości.

A gdzie go słuchałeś z Focalami Aria?

No nie ja bym go jednak nie łączył z Focalem. Jak lubię Yamahę i sam bym ją wybrał tak nie do Focali.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2023 o 07:11, Piotr Sonido napisał:

Ok, są. Ale to nie jest przeskok w druga stronę. A Chora jest ostra jak żyleta. Mozna sobie zrobić krzywdę.

A gdzie go słuchałeś z Focalami Aria?

No nie ja bym go jednak nie łączył z Focalem. Jak lubię Yamahę i sam bym ją wybrał tak nie do Focali.

 

u jednego z dilerów w Polsce centralnej :)

Kto co lubi, ja po prostu wyraziłem swoją opinię. Nie każdy tu słuchał nowych kinówek, więc nie każdy wie jak zmieniła się sygnatura tych amplitunerów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2023 o 20:33, Miras23 napisał:

u jednego z dilerów w Polsce centralnej :)

Kto co lubi, ja po prostu wyraziłem swoją opinię. Nie każdy tu słuchał nowych kinówek, więc nie każdy wie jak zmieniła się sygnatura tych amplitunerów.

No to słuchałeś pewni w Topie czyli nie z Focalami.

No umówmy się to nie jest zmiana o 180stopni.

To nie jest brzmienie Denona teraz.

Niech się trzymają swoje brzmienia i nie przejmują tym że do Focala nie pasuje :P

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2023 o 09:20, Piotr Sonido napisał:

No to słuchałeś pewni w Topie czyli nie z Focalami.

No umówmy się to nie jest zmiana o 180stopni.

To nie jest brzmienie Denona teraz.

Niech się trzymają swoje brzmienia i nie przejmują tym że do Focala nie pasuje :P

Piotrek

Piotr,

No wiem co słuchałem i gdzie. To nie było w Topie :)

Słuchaj, jak Tobie Yamaha nie leży to spoko, według mnie Denon jest jaśniejszy w stosunku do niej, i wiem po sobie, że ja z nim bym za długo nie wytrzymał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2023 o 15:12, Miras23 napisał:

Piotr,

No wiem co słuchałem i gdzie. To nie było w Topie :)

Słuchaj, jak Tobie Yamaha nie leży to spoko, według mnie Denon jest jaśniejszy w stosunku do niej, i wiem po sobie, że ja z nim bym za długo nie wytrzymał.

nie ma takiej możliwości. Od kąd tu rozmawiamy kilka lat. Nikt nie okreslił tak brzmienia oprócz Ciebie.

Szczerze jak lubię yamahe i ich amplitunery kina i przez lolkiem broniłem ich bardzo dlugo tak absolutnie nie są ciemniejsze o Denona.

To granie zdecydowanie po jaśniejszej stronie. Bardziej przestrzenne.

I mówie. Jesteś jedyną osobą która tak uważa. Zastanawiam się czemu? Czy to faktycznie tak odbierasz? To wtedy coś ze słuchem, albo po prostu nie sprawdziłeś a piszesz.

Pozdrawiam

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...