Skocz do zawartości

Zestaw stereo do 550 zł


lloyd_b

Recommended Posts

Witam forumowiczów,

Szukam dla siebie zestawu stereo składającego się z kolumn i wzmacniacza do max 5500 zł. 

Moje pomieszczenie to salon z kuchnią o powierzchni około 26 m2. Zdjęcie z wymiarami dołączam poniżej.

https://ibb.co/87vRVYs

Co do moich założeń:

  • Chciałbym zestaw podłączyć do TV
  • W przyszłości chciałbym dokupić gramofon i pewnie sporo słuchałbym winyli. 
  • Zestaw musi pozwalać na odsłuch z serwisów streamingowych jak apple music i spotify - jeśli potrzeba zewnętrznego streamera to też musi się zamknąć w zakładanej kwocie.
  • Nie ma dla mnie znaczenia czy kolumny podstawkowe czy podłogowe, o ile nagłośnią odpowiednio pomieszczenie.
  • Muzyka jakiej słucham to: Pink Floyd, RATM, RHCP, Kult, Metallica, Nirvana, The Doors - generalnie rockowa, trochę elektroniki. Żona słucha też popu: Kwiat Jabłoni, Podsiadło, Zawiałow, itp. 
  • Nie lubię dudniącego, niekontrolwoanego basu, fajnie jakby schodził nisko, ale był dynamiczny - taki "punchy" - nie wiem jak to dobrze opisać.
  • Mieszkanie w bloku więc więcej słuchania na średniej głośności niż na wysokiej. 
  • Z dodatkowych mniej kluczowych spraw - jeśli głośniki byłby białe to super, ale nie jest to must have, mogą też być czarne. 
  • Jestem gotowy na zakup, więc nie jest to tylko wstępne rozeznanie. 

Sprzęt używany / outlet również może wchodzić w grę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...