Skocz do zawartości

Kolumny do Dual CV 1500 RC


Erkanfalcor

Recommended Posts

Cześć. 
Szukam porady dotyczącej kolumn podłogowych.

Pacjent: Dual cv 1500 RC

Pokój: około 20m2, 2,70 m wysokości. Meble to kanapa i regał ze sprzętem i płytami.
Muzyka: Głównie  jazz, elektronika współczesną i zamierzchła, starocie, art i psychodelic rock, czasem coś co nieco łupie. 
Budżet: +/- 4 tysiące za parę. 
Na kolumnach się nie znam, ostatnie, które kupowałem to TONSIL ZG 30 C 114 z 1988 roku, i grają u mnie nadal, ale chce coś zmienić. 
Firm jest mnóstwo, wiem że są kolumny za 50 tysięcy, są też za pół miliona sztuka, ale nie o to tu chodzi.
Opinii w necie jest pełno, każda sobie przeczy, testy na stronach są identyczne w stosunku do każdej.
Na razie podobają mi się Klipsch (ale to chyba wielkie pudła), Melodika, Heco, Elac, Audiosymptom, Focal, ale naprawdę im więcej czytam, tym jestem głupszy, by wybrać kilka modeli, i iść posłuchać.
Może Wy coś doradzicie, może znajdzie się ktoś, kto potrafiłby określić co będzie fajnym zestawieniem ze wzmacniaczem vintage, którego nie mam zamiaru zmieniać.

A może rozejrzec się za używanymi kolumnami z epoki? Tylko którymi? 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...