Skocz do zawartości

Denon PMA-900HNE


lpomis

Recommended Posts

Dnia 13.09.2023 o 07:58, Piotr Sonido napisał:

Magnat MA900, Atoll in 100, To jeśli chcesz uzyskać cieplejsze brzmienie, łagodniejsza górę oraz pokażny dół pasma. Canton jest podatny na zaokkrąglenie dołu. Wiec tu uzyskasz sporo dolnego pasma.

Z kolei ze wzmacniaczami pokroju Cyrus ONE, Cambridge CXA61 czy AS701 uzyskasz brzmienie klarowne, bardzo szybkie, jasne, i mega punktowe i kontrolowane w dolnych rejestrach.

Do każdego z nich na przykład Wiim mini i masz jeszcze lepsza funkcje sieciową.

 

Czy stosując Wiim do Magnata MA900, czy Cambridge CXA 61 uzyskam taki efekt, że telefonem będę mógł uruchomić zdalnie wzmacniacz za pomocą Wiima? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2023 o 17:59, Jano1983 napisał:

Czy stosując Wiim do Magnata MA900, czy Cambridge CXA 61 uzyskam taki efekt, że telefonem będę mógł uruchomić zdalnie wzmacniacz za pomocą Wiima? 

Nie. Zdalnie uruchomisz wzmacniacz za pomocą pilota.

Te wzmacniacze nie wybudzają się po otrzymaniu sygnału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Prawdopodobnie jestem jedyną osobą, która zwróciła uwagę na to, ale dźwięk na wyjściu A i B jest inny, zauważalnie inny. Według instrukcji, wyjście powinno być identyczne jeżeli podłączamy w trybie 4 osobnych głośników. Tak się składa, że akurat miałem 4 identyczne kolumny i chciałem sobie z ciekawości przetestować, czy są jakieś różnice produkcyjne, jedne były made in China, drugie made in Indonesia. Zacząłem sobie testować przełączając między wyjściami A/B i słyszę dużą różnicę, a spodziewałem się minimalnej, lub żadnej.

No i tak sobie testuję, w każdej piosence "efekt" jest ten sam. Głośniki na wyjściu B grają jaśniej i szerzej, ale za to mają minimalnie mniej basu. Myślę sobie niemożliwe, żeby była aż taka różnica. Zamieniłem głośniki między wyjściami  A i B, różnica pozostała taka sama, mimo zamienionych kompletów głośników!

Nie mówię, że to źle, nawet może lepiej, że można sobie lekko charakterystykę grania zmienić, po prostu zmieniając wyjście we wzmacniaczu, zaskoczyło mnie to. Może to tylko jakiś błąd produkcyjny mojego egzemplarza, ale może komuś to uratuje zestaw, bo na wyjściu A będzie się nie zgrywać z kolumnami 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...