Skocz do zawartości

Problem z Tidal-em na HEOS-ie


MacieQ

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Witajcie. Mam problem od niedawna z apką Heos( chyba po ostatniej aktualizacji). Nie mogę odtwarzać playlist stworzonych prze ze mnie (serwer konta heos -niedostępny) Wczesniej działało wszystko OK.

W swoje albumy i utwory wchodzę i  wszystko działa tylko na playlistach nie działa. Nie pomaga reinstal heosa ani wylogowanie i zalogowanie na Tidala tego w aplikacji Heos. W tidalu na telefonie i komputerze wszystko dziala. Tylko na Heosie problem. Macie jakieś pomysły? A gdzie można taki problem zgłosić ? Na stronie denona w pl czy gdzie ? 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Krzysztof Zachorki napisał:

Heos App ver. 2.98.440. Denon AVR-X1600H ver. 2.98.451.  Czyli się różnią?  A zaktualizować się nie da bo pisze że wszystko aktualne ! 

No bo urządzenie straciło wsparcie :/ Możesz już nie miec więcej aktualizacji.

 

No umówmy się Heos wymaga odświeżenia. Nie kolejnej łatki. Tylko nowej edycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Krzysztof Zachorki napisał:

Czyli nic się nie da zrobić ew. czekać na nowe update może coś poprawi? Ciekawe od czego to zależy , że u was działa a u mnie np. nie ? Chyba jestem jakiś gorszy sort!

A gdzie można taki problem zgłosić ? Na stronie denona czy w apce Heos ?

Na moim DNP-800 wszystko działa, ale mam tylko parę playlist.
Chyba trzeba czekać, chociaż zgłosić też - im więcej zgłoszeń, tym szybciej rozwiążą. Zgłoszenia już są np. https://www.reddit.com/r/heos/comments/12u20p7/heos_account_server_is_not_available_error_for/

Jako obejście Denon proponuje BT, ale chyba lepiej skorzystać z mConnect.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Krzysztof Zachorki napisał:

Czyli nic się nie da zrobić ew. czekać na nowe update może coś poprawi? Ciekawe od czego to zależy , że u was działa a u mnie np. nie ? Chyba jestem jakiś gorszy sort!

A gdzie można taki problem zgłosić ? Na stronie denona czy w apce Heos ?

Zamiast Heosa spróbuj apki Mconnect.Ja zawsze w ten sposób puszczam swoje playlisty(z Tidala) na Marantzu.Na początek ściągnij darmową wersję Lite.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się uruchomić moje playlisty w HEOS "Stworzone przeze mnie", przerzucając je do "Ulubiony".

IMG_20230806_161613.jpg.e40a6abadf94e981405a6e11cf4ccefa.jpg

W telefonie zainstalowałem darmowy BubbleUPnP, zalogowałem się w nim na swojego Tidala, wszedłem do My Favorite Playlists, przy każdej playliście kliknąłem w 3 kropki i wybrałem Add to TIDAL favorites.

IMG_20230806_161723.jpg.607cc0720fba99fc396fe6575091e8ef.jpg

Po tym mogę wybierać w HEOSie swoje playlisty z "Ulubiony".

IMG_20230806_161613.jpg.e40a6abadf94e981405a6e11cf4ccefa.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...