Skocz do zawartości

Jaki dac do 400zł


Luke1988

Recommended Posts

Witam, mój komputer padł po dobrych paru latach i postanowiłem że będę składał coś nowego. Nie będę miał głośników komputerowych więc potrzebuję daca zamiast karty dźwiękowej. Potrzebuję coś na usb z wyjściem na słuchawki i na mikrofon, do 400zł. Audiofilem nie jestem...

Gdyby Fiio e10k miał wyjście na mikrofon to bym wybrał jego... ale nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu szukać przetwornika z dziurką na mikrofon. Są w ogóle takie? Po mojemu wtedy bardziej musi to być po prostu karta dźwiękowa USB. Nie wystarczy Ci zwykłe wejście jack we wbudowanej karcie dźwiękowej w PC? Zresztą i tak większość popularnych mikrofonów pojemnościowych do komputera ma teraz przewód USB.

Na Twoim miejscu skupiłbym się na klasycznym DAC/AMP pod słuchawki.

Edytowano przez lpomis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam ponownie, kupiłem tego ifi audio uno i używam, jest ok ale mam chyba problem, czasami przy przeglądaniu internetu, jest w słuchawkach takie delikatne pukanie, wydaje mi się że najcześciej jak zmieniam stronę internetową, raz jest to mocniejsze, raz słabsze, raz w ogóle nie ma... sprawdzałem na drugich słuchawkach Shure Se215 i jest to samo... Czym to jest spowodowane ? na poprzedniej karcie dźwiękowej Asus Xonar DX tego nie było...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...