Skocz do zawartości

Filtr zasilania 230v


Rafik1975

Recommended Posts

6 minut temu, Rafik1975 napisał:

Co myślicie o tych wypasionych filtrach z ali budżet 400-600 zł ?  

Szczerze?

Czy to z Ali czy z renomowanej firmy liczacej soie za komponent tysiace zlotych dla mnie to sciema.

Prad to prad i tyle. Nie moge tego podeprzec zadnymi testami oczywiscie ale i tak zdania nie zmienie.

To sa - moim zdaniem - zabawki dla nie majacych gdzie wydawac pieniedzy.

Uwiezysz ze podstawki pod kolumny potrafia poprawic jakosc dzwieku o pomiedzy 20 a 50 procent? Ja nie . A taka informacje przeczytalem przegladajac liste firm majacych sie wystawiac na targach w - teraz juz nie jestem pewien gdzie  - Warszawie lub Monachium. Moje kolumny postawilem na kolcach i jakby sie troche jasniejszy dzwiek zrobil ale pewnie tylko dlatego ze wszystkie glosniki poszly o 4 cm w gore .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaa...

Wszystko jasne, prąd to prąd,  a wzmacniacz to wzmacniacz i tyle.

😁

11 minut temu, Artur Brol napisał:

Moje kolumny postawilem na kolcach i jakby sie troche jasniejszy dzwiek zrobil ale pewnie tylko dlatego ze wszystkie glosniki poszly o 4 cm w gore .

Czyli odrwacajac sytuację,  kiedy obniżysz się na fotelu o 4cm w dół brzmienie powinno być mniej jasne.

Prosta logika....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, DiBatonio napisał:

Taaaaa...

Wszystko jasne, prąd to prąd,  a wzmacniacz to wzmacniacz i tyle.

😁

Czyli odrwacajac sytuację,  kiedy obniżysz się na fotelu o 4cm w dół brzmienie powinno być mniej jasne.

Prosta logika....

Moze kto wie. Wiec w/g ciebie co za zjawisko tu zaszlo?

Nie wzmacniacz to nie wzmacniacz - sa roznice ale nie warte tysiecy euro czy zlotych. To samo w kolumnach czy transportach cd. To akurat pisze bo sam sprawdzilem.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, J4Z napisał:

Rotfl 

Dla Ciebie może i niewarte 🤷‍♂️

Nie inaczej.

Oczywiscie sam troche ta zasade zlamalem bo kupilem Gato 250 s ktore kosztowalo 2 razy tyle ile moj wowczas CXA 81 ale tylko dlatego ze, ok dzwiek byl troszeczke jakby - ktos by powiedzial moze - analogowy ale tez mialem ochote na nowa zabawke wiec Gato u mnie zagoscilo.

Ale skrzynki za 10 i wiecej tysiecy euro ... 

Sam sluchalem w salonie NAD masters 33  - drozszy chyba 2 razy od Gato - to chyba byl na Sonus Faber, Monitor Audio i Dynaudio i brzmialo to wszystko bardzo ladnie ale nie powalalo.

Ten sam efekt mialem w domu na moim wzmacniaczu i Monitor Audio Gold 5g . Tak jakbym sluchal 100 5G i SF Olympica Nova 1. Tyle ze w miejsce SF graly Pylony Diamond 25.

Bowers and Wilkins seria 800 te duze wraz z Lyngdorf - ten najwyzszy model - dzwiek miodzio dopuki nie zmniejszyl pracownik glosnosci. Magia uszla.

Napalilem sie na hifi i myslalem ze co kilka lat bedzie zmiana sprzetu i naturalnie jakosci brzmienia na lepsze.

Niestety po kilku testach wychodzi na to ze ktos nas w jaja robi.

Z tad moje podejscie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...