Skocz do zawartości

Streamer do Regi


ekonek56

Recommended Posts

Cześć, Audiolaby 6000N i 7000N to bardzo dobrze pasujące dźwiękowo streamery do Regi, są żywe, rozdzielcze i bardzo muzykalne. 

Warto też sprawdzić Cambridge MXN10, nie powinien on zmienić znacznie obecnej sygnatury brzmieniowej, a to też bardzo przyjemny sprzęt. Delikatnie ocieplony jest NuPrime Omnia-WR2, ale to sprzęt, który może być stosowany również jako DAC i dodatkowo na HDMI ARC. Zapraszamy do kontaktu celem wypożyczenia, odsłuchów i oczywiście rabatów ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Nie powiedział bym aby Node grał nadmiernie cieplo. Bedzie ok.

 

Założę sie ze Node nie gra nadmiernie ciepło ale obawiam się zę w połączeniu z Regą może właśnie tak być, xd.

7 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Ale ich obsługa to dramat.

 

I rzeczywiście czytałe że obługa Audiolaboa to dramat i tego właśnie się go obawiam.

Wpadła mi ostatnio w oko recenzja Auralic Aries Mini i wydaj mi się bardzo ciekawy ale do kupienia tylko z drugiej ręki. 

Chyba rzeczywiście skieruje się w stronę Cambridge MXN10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2023 o 15:52, ekonek56 napisał:

Założę sie ze Node nie gra nadmiernie ciepło ale obawiam się zę w połączeniu z Regą może właśnie tak być, xd.

Hmmm. No też kwestia kolumn.

Dnia 29.06.2023 o 15:52, ekonek56 napisał:

I rzeczywiście czytałe że obługa Audiolaboa to dramat i tego właśnie się go obawiam.

Od nich wzmaki spoko, ale urzadzenia sieciowe zdecydowanie nie.

Dnia 29.06.2023 o 15:52, ekonek56 napisał:

Wpadła mi ostatnio w oko recenzja Auralic Aries Mini i wydaj mi się bardzo ciekawy ale do kupienia tylko z drugiej ręki. 

Z tego co kojarze to tylko obsługa z Apple.

Dnia 29.06.2023 o 15:52, ekonek56 napisał:

Chyba rzeczywiście skieruje się w stronę Cambridge MXN10.

Bezpieczny wybór

Dnia 29.06.2023 o 16:35, ekonek56 napisał:

Podobno yamaha wxc 50 nie obsługije tidala, czt to tak że nie posłuchamy tidala z tego stremera czy mozna poprostu użyć innej apki np. bubble upnp?

nie ma connecta. Korzystasz z wbudowanej apki tidalowej w MusicCast. Działa to gorzej niż connect.

Ale działa.

Powiem tak. Jak nie korzystałem z connecta to bedzie dla Ciebie ok. Jak korzystałeś to cieżko sie bedzie przestawić na to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

NODE jest bez wątpienia potężną propozycją do 3000 zł https://www.tophifi.pl/stereo/odtwarzacze-sieciowe/bluesound-node-2021.html

Będzie bardzo ciężko go przebić za jego możliwości w zakresie dynamiki, sceny, barwy oraz aplikacji. Może rozważyłbyś od Nas wypożyczenie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...