Skocz do zawartości

A-T ATH-CKS50TW - nierównomierny spadek naładowania baterii


Recommended Posts

Dzień dobry. Czy normalnym objawem jest drastyczny spadek poziomu baterii lewej słuchawki względem prawej w momencie kiedy obie znajdowały się w niedoładowanej stacji? Czy stacja nie powinna automatycznie wyłączać słuchawek, i czy poziom baterii nie powinien być taki sam jak w momencie umieszczenia ich w ładowarce? Faktem jest, że w międzyczasie stacja się rozładowała (w czasie kiedy słuchawki były już w niej), ale czy to jest powód do takiego spadku baterii. Pacjent to A-T ATH-CKS50TW.

Po doładowaniu stacji do 100%, zauważyłem następnego dnia stopniowy spadek doładowania (z czterech kresek spadło do dwóch), a w aplikacji słuchawki pokazywały maksymalny poziom naładowania baterii i w takim stanie odłożyłem je do stacji. To trochę wygląda jakby lewa słuchawka się wzbudzała, i drenowała ładowarkę.

Byłbym wdzięczny jakby mógł się jakiś ekspert wypowiedzieć. bo nie wiem czy to reklamować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem przez internet. Jak znam życie, to pracownik będzie od razu bagatelizował problem (mam złe wspomnienia z salonem przy ul. Naruszewicza ), dlatego chciałem się upewnić czy to jest normalne zachowanie słuchawek bezprzewodowych. Na razie słuchawki od wczoraj leżą sobie w ładowarce, jeżeli bateria ładowarki spadnie z dwóch kresek do jednej lub do zera, to zareklamuję produkt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 9.07.2023 o 17:34, Adaware napisał:

Kupowałem przez internet. Jak znam życie, to pracownik będzie od razu bagatelizował problem (mam złe wspomnienia z salonem przy ul. Naruszewicza ), dlatego chciałem się upewnić czy to jest normalne zachowanie słuchawek bezprzewodowych. Na razie słuchawki od wczoraj leżą sobie w ładowarce, jeżeli bateria ładowarki spadnie z dwóch kresek do jednej lub do zera, to zareklamuję produkt.

Zapraszamy Cię do kontaktu na priv w celu rozwiązania problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...