Skocz do zawartości

Denon PMA-900HNE + Polk audio reserve R700


ergo14

Recommended Posts

Cześć planuje kupić wzmacniacz Denon PMA-900HNE - mam kolumny bezprzewodowe Denon Home w domu i nie chcę używać 10 aplikacji do sterowania muzyką - dlatego myślałem o denonie/marantzie bo wszystko było by na HEOS. Planowany budżet do 10k.


W salonie ok 45m^2 chcę dać zestaw stereo na tym Denonie + "jakieś kolumny", przekrój gatunków różny ale dużo rocka i metalu. Podobało mi się jak grają Polk audio reserve R700.
Czy w tym budżecie znajdę coś lepszego? Co do samego ampa widziałem rożne opinie - raz ze dobry a raz że to szrot ;) Zastanawiam się czy szukać czegoś innego czy to jest sensowny zestaw.

No i kolejne pytanie czy R600 będą grały znacząco inaczej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli posiadasz system Heos, to wybór wzmacniacza Denon PMA-900HNE jest jak najbardziej optymalny. Dźwiękowo do Twoich preferencji muzycznych musisz szukać kolumn o brzmieniu swobodny, dynamicznym, raczej szybkim. Polk Audio R700 wydają się optymalne dla Ciebie. Model R600 też teoretycznie wystarczy, ale masz jednak duże pomieszczenie, R700 będą najlepsze. Alternatywy - Klipsch RP-8000F II oraz Focal Theva No3.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz oczywiście atrakcyjne, indywidualne wyceny.

W wolnej chwili zapraszam na nasz kanał YouTube.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...