Skocz do zawartości

Bezprzewodowy transmiter do Subwoofera 500-1000 zł


RafaLex

Recommended Posts

Witam,

Po małym przemeblowaniu zabrakło mi miejsca żeby umieścić subwoofer (SVS PB-2000) na froncie obok kolumn (poszedł na tył z boku kanapy). Pozostał po nim długi kabel którego nie mam jak schować, dlatego potrzebuje jakiegoś dobrego transmitera bezprzewodowego w przedziale 500-1000 zł. Na przodzie pozostał drugi SVS SB-1000.

Dla zainteresowanych takie ustawienie po przekątnych spisuje się dużo lepiej niż jak obydwa były na jednej ścianie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotr Sonido

Niby opóźnienie jest na podobnym poziomie jak w grach rzędu 20 kilku milisekund, więc się zobaczy. Tak drugi (SB-1000) będzie na kablu. Do muzyki używam tylko SB więc mam nadzieję że w kinie będzie ok. Trochę zabawy zajęło żeby obydwa się zagrały.

@Q21

Miełeś do czynienia z Soundpathem osobiście, czyli twoim zdaniem nie opłaca się dopłacać do SVS-Tribanda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam, to Tri-Band ma po prostu 40m zasięgu, nieco lepsze brzmienie, ale raczej nie do wychwycenia przy subie. Soundpath ma 12m zasięgu. Dodatkowo Tri-Band działa na innych częstotliwościach, do 5,8 Ghz. Przydatne jeśli masz dookoła dużo wi-fi na 2,4G. 

W razie czego zapraszamy do kontaktu, na stronie go nie mamy, ale powinno się go udać zamówić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się tanio nabyć używanego SVSa Soundpatha z możliwością zwrotu w razie problemów z działaniem. 

Jestem po kilku godzinach testów z filmami, w tym ślepych testów i przy PB-2000 nie da się wychwycić żadnych różnic pomiędzy połączeniem bezprzewodowym i kablem. W Stereo nie sprawdzałem bo niezależnie od podłączenia SUB otwarty się nie nadaje do muzyki. Do tego używam tylko SB 1000 (połączony kablem).

Odpaliłem też wszystkie posiadane urządzenia łączące się z internetem przez wifi i jak narazie brak zakłóceń. Nie ma sensu (przynajmniej w moim przypadku) dopłacać do Tri-banda. Nie ma też problemu z przełączaniem się w tryb standby (obydwa suby robią to w tym samym momencie). 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...