Skocz do zawartości

Czy Amplituner Yamaha RX-V4A dopasowuje moc wyjściową do głośników?


Damian89

Recommended Posts

Dnia 22.08.2023 o 09:36, Damian89 napisał:

Głównie chodzi mi o to czy jak to wszystko podłączę to będę mógł bezpiecznie podkręcić głośność na maxa, czy mi czasem głośników nie uszkodzi?

Bardzo prosze znalazłem Ci t. Żebyś nie musiał się wysilać w sobotę rano.

 

17 minut temu, ProjectPi napisał:

Sprawdz sobie, jakie bylo pytanie na ktore udzieliles odpowiedzi, do ktorej nawiazalem ja, a sie odnajdziesz. Bo problem z lokalizacja masz zdaje sie ty.

Więc to jest w temacie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2023 o 10:37, ProjectPi napisał:

Sugeruje, ze to w gestii uzytkownika zadbac o bezpieczny poziom glosnosci wzmacniacza

Jest jakieś logiczne wyjaśnienie na to żeby amplituner fabrycznie nie miał ustawionego jakiegoś limitera dynamicznego, aby mógł spokojnie pracować przez te kilka godzin?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2023 o 10:37, ProjectPi napisał:

Jezeli uwazasz, ze pytanie o sluchanie z maksymalna glosnoscia na dowolnym sprzecie jak i odpowiedz, ze tak sie nie da, sa w temacie "Czy Amplituner Yamaha RX-V4A dopasowuje moc wyjściową do głośników?", to trudno, nic nie poradze.

Powiem Ci że ewidentnie coś jest z Tobą nie tak :/

Tylko nie wiem. Co

Zamieszczam ponownie.

"Jezeli uwazasz, ze pytanie o sluchanie z maksymalna glosnoscia na dowolnym sprzecie jak i odpowiedz, ze tak sie nie da, sa w temacie"

"Głównie chodzi mi o to czy jak to wszystko podłączę to będę mógł bezpiecznie podkręcić głośność na maxa, czy mi czasem głośników nie uszkodzi?"

 

Project serio co z Tobą? Bo realnie lubiłem Twoje posty ale tutaj coś nie gra.

Dnia 26.08.2023 o 13:28, Damian89 napisał:

Jest jakieś logiczne wyjaśnienie na to żeby amplituner fabrycznie nie miał ustawionego jakiegoś limitera dynamicznego, aby mógł spokojnie pracować przez te kilka godzin?

Jak może mieć to ustawione fabrycznie skoro różne kolumny można do niego podłączyć.

Zabezpieczenia fabryczne ma.

Ale znowu napisze po raz enty. Zadziałają raz, drugi, trzeci. Czwarty raz nikt nie da gwarancji.

A wiem że bywały problemy z serwisem tego typu sprzetu. Serwis umie poznać czy sprzęt był katowany.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Piotr Sonido napisał:

Powiem Ci że ewidentnie coś jest z Tobą nie tak :/

Tylko nie wiem. Co

Zamieszczam ponownie.

"Jezeli uwazasz, ze pytanie o sluchanie z maksymalna glosnoscia na dowolnym sprzecie jak i odpowiedz, ze tak sie nie da, sa w temacie"

"Głównie chodzi mi o to czy jak to wszystko podłączę to będę mógł bezpiecznie podkręcić głośność na maxa, czy mi czasem głośników nie uszkodzi?"

 

Project serio co z Tobą? Bo realnie lubiłem Twoje posty ale tutaj coś nie gra.

 

 

Jest ze mna nie tak to, ze sledze tu ciag przyczynowo-skutkowy. Ty z tego co widze nie bardzo.

Jest sobie dyskusja wokol pytania autora watku. I jest tez rownolegle zagadnienie poruszone przez @Chyba Miro 84 odnosnie zachowan ogolnych dowolnego sprzetu - "ktokolwiek", "bez wzgledu jakim sprzetem dysponuje". I twoja uogolniona odpowiedz - "bo żaden amplituner".  Jesli to za trudne, serio, nic nie poradze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...