Skocz do zawartości

edifier s1000 mkii czy r2750db


kalgalath

Recommended Posts

Dobry

Będę chciał zakupić zestaw - głównie do filmów, czasem jakaś muzyka ale to zdecydowanie drugorzędnie.

Podłączenie na ten moment do samsunga 49NU7172 (z czasem pewnie zmiana na qleda tcl ale to kwestia pewnie z 2 lat) - ważne, samsung ma tylko wyjście optyczne i nim będę podłączał.

Zastanawiam się pomiędzy edifier s1000mkii i edifier r2750db - oglądałem trochę testów, porównań i ogólna opinia jaką znalazłem jest taka, że pomiędzy tymi zestawami w odsłuchu nie ma praktycznie różnicy.

Ale moje pytanie jest czy przy podłączeniu kablem optycznym, a nie analogiem, dalej jest tak samo? Widziałem info, że r2750db gra sporo słabiej na optycznym.

 

Edit:

A może lepszy efekt byłby jakby podłączył przez DAC FiiO D03K - mam ze starego zestawu takie coś.

Pozdrawiam

Edytowano przez kalgalath
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja bym się nie zgodził co do braku różnicy. R2750DB grały dość neutralnie w średnicy i górze, oczywiście z solidną podstawą basową, a S1000 MKII są ocieplone w średnicy, zarówno po analogu, jak i optyku. Jakościowo jednak są na podobnym poziomie. W razie czego zapraszamy do kontaktu :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...