Skocz do zawartości

Potwierdzenie do wyboru wzmacniacza


pgorka

Recommended Posts

2 godziny temu, pgorka napisał:

Tak. Mam świadomość tego, że to nie jest wzmak. sterero tylko ampli kina domowego.

Sprzęt ogólnie będzie pod muzykę, ale także do TV. Stoi w salonie. Jest to więc idealna sytuacja aby mieć możliwości rozbudowy systemu w stronę kina. Wiem wiem. Kosztem jakości dźwięku, ale biorę to na klatę. 

Mam też swoje wymagania które opisałem wyżej. Jestem też otwarty na propozycje. 

A więc jaka jest odpowiedź? Pasuje? Nie pasuje? Który? Jakiś inny spełniający potrzeby i założenia?

nie idź tą drogą i pochwal się jaki sklep polecił Ci dość niskie modele kina domowego do odsłuchu stereo :) wg mnie tacy sprzedawcy powinni być publicznie ukarani na rynku w niedzielę o 12 , zaraz po mszy świętej😅

Możliwości w stereo jest pare. Jeżeli ma to być nówka to może outletowa propozycja Magnata , którą tu jakiś sklep dał, do tego dokupić wiim mini i masz streamer, radia internetowe, obsługę plików sieciowych i jakość dźwięku, która deklasuje "polecane" amplitunery kina domowego. Jeżeli myślisz o używkach to Panie masz tu wybór taki, że głowa mała :) Możesz popatrzeć choćby na Denona PMA900 który ma funkcje sieciowe w sobie, możesz wziąć starszy model typu PMA1520 i do tego streamer, Możesz poszukać używanego Arcama,  i jeszcze wiele innych opcji o których ja sam nie pamiętam w tym momencie ale koledzy na bank dołożą dużo propozycji :)


Inna sprawa, że martwi mnie fakt, że sklepy audio coraz częściej polecają amplitunery kina domowego( z reguły podstawowe modele) jako propozycję do stereo... rozumiem, że klienci chcą funkcji sieciowych, rozumiem, że nie ma za dużego wyboru w tej cenie jeśli chodzi o stereo, rozumiem, że słupki sprzedażowe mają się zgadzać ale jezu kochany jak można wprowadzać klienta na taką "minę" ... serio nóż w kieszeni się otwiera na myśl ile takich zestawów poszło, bo sprzedawca ma w d*pie dobrą obsługę klienta... 

Edytowano przez Michał Gałązka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...