Skocz do zawartości

Soundbar (?) do pokoju 11m2


Bolo_2

Recommended Posts

No powiem szczerze, że ciekawie. Moje pierwsze wrażenie, to że te satelitki jakieś takie mikre, ale podłączyłem, potestowałem trochę (choć bardzo mało póki co) i dają radę. Sub miód, totalnie bez zastrzeżeń. W ogóle suba chciałem wrzucić we wnękę po prawej (to co jest wycięte na zdjęciu, bo tam wtedy był bałagan), ale musiałem go wtedy położyć na boku i wydaje mi się, że słabiej gra. Nie wiem czy to przez to, że był położony czy przez to, że nie był centralnie wtedy na mnie ustawiony i dalej stoi pod biurkiem. W subie też bawiłem się poziomem bassu i do teraz nie mogę jakoś go ustawić tak jak był (bo wydaje mi się, że na "fabrycznych" grał lepiej niż teraz). Ogólnie muszę się z nim trochę dotrzeć, skonfigurować typowo pod siebie i będzie dobrze. Także wrażenia ogólne dobre, gra ciekawie, sprzęt dość mocny. Na mój pokoik wystarczający sprzęt. Dużo jednak nie mogę o nim powiedzieć, bo dużo go nie potestowałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne prawilne miejsce dla wolnostojacego suba to połoga, a już na pewno nie wnęka mebli. I nie wydaje Ci się że wtedy słabiej grał, tylko na pewno tak było. Pomysły z pakowaniem go w biurko czy jakiekolwiek wnęki porzucamy :) Daj znać jak potestujesz dłużej, np podczas oglądania filmu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszkadzać nie przeszkadza. A czy z czasem o nim zapomnę? W sumie wątpliwe, bo raczej jest cały czas w zasięgu wzroku i prędzej się wryje w podświadomość, że tam jest, niż że o nim zapomnę, ale to tak czy siak czas pokaże. Mogę tylko mieć nadzieję, że go nigdy nie uszkodzę tak jak mówisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...