Skocz do zawartości

Taga harmony 1000cd


Radek_rdk

Recommended Posts

Byłem w profesjonalnym sklepie audio. Chciałem kupić wieże do 3 tys złotych. Padło na taga harmony 1000cd. Głosniki indiana line. Dla mnie gra rewelacyjnie tylko że nie wiem jak się sprawa ma z awaryjnością tego sprzętu. Jestem tego ciekawy, ponieważ to była jedna z tańszych opcji w tym sklepie. Same głośniki mnie wyszły tyle samo co amplituner.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Radek_rdk napisał:

Byłem w profesjonalnym sklepie audio. Chciałem kupić wieże do 3 tys złotych. Padło na taga harmony 1000cd. Głosniki indiana line. Dla mnie gra rewelacyjnie tylko że nie wiem jak się sprawa ma z awaryjnością tego sprzętu. Jestem tego ciekawy, ponieważ to była jedna z tańszych opcji w tym sklepie. Same głośniki mnie wyszły tyle samo co amplituner.

Witaj,

Ciężko jest powiedzieć jak będzie z awaryjnością, żyj nadzieją że nic się nie wydarzy :)
W przypadku Indiany nie spotykamy się z problemami, więc tutaj możesz być spokojny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model HTR-1000CD już od dłuższego czasu jest na rynku i nie ma z tym urządzeniem praktycznie żadnych problemów. Tak więc z mojej strony rekomenduję taką konfigurację. Połączenie z Indiana Line jest jak najbardziej optymalne, można jeszcze ewentualnie spojrzeć na zestaw na kolumnach Kef Q350.

Zapraszam na odsłuchy oraz oczywiście indywidualne wyceny dla forumowicza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...