Skocz do zawartości

Rozrywkowy wzmacniacz do Mordaunt-Short Aviano 8


TomekS

Recommended Posts

Cześć,

szukam wzmacniacza, który zastąpi Diorę WS-504B i napędzi podłogówki MS Aviano 8. Słucham głównie muzyki klubowej (house, d'n'b), czasami trafi się rock. Na chwilę miałem pożyczony Taga Harmony HTA-600B i to on mnie przekonał, że już najwyższy czas na zmianę. Diora hałasuje a nie gra. Na HTA-600B dźwięk melodyjny, bas już od niskiej głośności, lepsza stereofonia, po prostu wszystko lepsze. Myślałem, że przekopię się przez Internet i sam sobie coś dobiorę. Stanęło na Rotelu A14, podłączyłem i... to nie to :( Źle dobrałem wzmacniacz do własnych preferencji muzycznych. On jest super, jak masz czas usiąść sobie wygodnie na kanapie, odpalić Dianę Krall, koncertówkę Led Zeppelin i z opadem szczęki chłonąć muzykę. Na co dzień lecą jednak soczyste bity czy inne szarpidruty i brakuje mi tego przycisku "loudness". Stąd moja prośba o wskazanie rozrywkowego wzmacniacza w cenie ok. 2500 zł, może być używany ale raczej współczesny, ze złączami cyfrowymi bo tak mam podpiętego Chromecasta Audio, dźwięk z TV i odtwarzacza CD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Z małych rozmiarów ale wielkich duchem, pojawił się na rynku Bluesound Powernode EDGE.

Nie tylko spełni rolę jako streamer ze sporymi możliwościami ale przede wszystkim powinien zadowolić jako dobry wzmacniacz stereo. Pomimo 40 Wat na kanał, nie brakuje mu rozmachu i kontroli. 

Zerknij sobie proszę na nasz filmik, oczywiście zachęcamy Cię na prezentację, bo z Twoimi głośnikami widzę tu powodzenie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...