Skocz do zawartości

Dźwięk z telefonu przez usb wzmacniacza


dariusz sztramski

Recommended Posts

4 godziny temu, Palmos napisał:

Jest

Stosuje się np adapter OTG wpinając go w gniazdo w telefonie.

Ale czy Twoja wieża to odczyta to już inna historia bo to nie to samo co pendrive, tylko we cyfrowe USB (jak coax czy optyk).

Kupiłem coś takiego jak sterownik odbiornika bluetooth usb , wszystko by było fajnie , ale tak tnie że nie da się słuchać opóźnienie 3-5 sek bo obsługuje bluetooth 2.0 a tel ma 5.0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Możesz podać jaką dokładnie masz tą miniwieże? Trzeba zobaczyć co tak naprawdę można tam podłączyć :)

 

Panasonic SA PM 52 z takim slotem na ipada u góry , fajnie gra ale stała się bezużyteczna lub tylko radio , a na pena co chwila zgrywać się nie chce . Dzięki z góry 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Artur Brol napisał:

Tym by sie moze dalo ? Z telefonu 3.5 jack na USB..

Screenshot 2023-10-18 200624.jpg

Niestety nie , przerabiałem . Musi coś być a'la emulator imitacja pendrive . Kupiłem jedno ustrojstwo niby działa po włożeniu do usb widzi go jako pamięć masową i tel z tym się łączy przez BT ale co 2 sek przycina na 1 sek . Tak jak by nie nadążało przesyłać.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Artur Brol napisał:

To juz jest raczej stary zestaw. Moze probelm po prostu w niej samej lezy i nic sie z tym nie da zrobic. Chodzi mi o to przerywanie.

Ja mialem tez cos takiego ale mialo rca wejscia, wiec takim kablem 3.5 jack na stereo laczylem, i gralo. Twoj tego wejscia niestety nie ma.

Tak właśnie nie ma RCA , ma CD, Radio, płyty, kasety nawet,Radio, od góry stacje do ipada USB , a na AUX zabrakło miejsca , haha . Fajnie gra w kuchni ale brakuje muzyki z YT . Muszę coś wykminić 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Palmos napisał:

Jak Ci nie szkoda kilka stówek to kup streamer wiim mini. 

Jak będziesz np w przyszłości zmieniał na wzmacniacz to funkcje sieciowe już będziesz mieć załatwione.

😆 kilka stówek , jak wieża warta może 100 zł 😆 mam dobry sprzęt Audio w salonie , ale do tego mikrusa w kuchni mam sentyment i przy gotowaniu obiadu chciał bym słuchać to co ja chce a nie to ci mi UKF nadaje . 😆

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pendrive nie ma swojego zasilania. Telfon nie będzie odczytywany.

12 godzin temu, dariusz sztramski napisał:

Niestety nie , przerabiałem . Musi coś być a'la emulator imitacja pendrive . Kupiłem jedno ustrojstwo niby działa po włożeniu do usb widzi go jako pamięć masową i tel z tym się łączy przez BT ale co 2 sek przycina na 1 sek . Tak jak by nie nadążało przesyłać.  

Szkoda bo to było racjonalne

W takim razie ciezko.

Zgraj kawałki jakie chcesz i tyle.

13 godzin temu, Palmos napisał:

Jak Ci nie szkoda kilka stówek to kup streamer wiim mini. 

Jak będziesz np w przyszłości zmieniał na wzmacniacz to funkcje sieciowe już będziesz mieć załatwione.

Nie ma go jak podłączyc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zamykam , kupiłem kasetę z kablem i transmiter bluetooth który włącza się razem z urządzeniem jak w usb pojawi się napięcie,  znalazłem sygnał głowicy przed przedwzmacniaczem by nie było przesterów , jakość dźwięku jak z AUX bez szumów i przesterów . Jack z kasety wywalony bo to jakieś nieporozumienie przez te 2 stykające się głowice,  kaseta robi tylko by oszukać napęd 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artur Brol https://www.euro.com.pl/akcesoria-car-audio/savio-kaseta-adapter-samochodowy-tr07.bhtml?gclid=EAIaIQobChMI7-aLjOCCggMVJ6NmAh0K6wajEAQYASABEgJ92_D_BwE&gclsrc=aw.ds

dawno, dawno temu ... miałem takie ustrojstwo w samochodzie żeby odtwarzacz mp3 podłączyć (jakieś 20 lat temu) to były czasy 😅

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
Dnia 18.10.2023 o 18:59, dariusz sztramski napisał:

Panasonic SA PM 52 z takim slotem na ipada u góry , fajnie gra ale stała się bezużyteczna lub tylko radio , a na pena co chwila zgrywać się nie chce . Dzięki z góry 

Ja posiadam pioniera z podłączeniami usb ,ipad,dysk,aux oraz phone. W tel niemam usb niestety

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...