Skocz do zawartości

Streamer do 2500 zł - Cambridge Audio MXN10 vs. Bluesound Node? A może jeszcze coś innego?


Patryk Piechocki

Recommended Posts

11 godzin temu, prezes83 napisał:

W porównaniu Wiim pro plus vs BS Node - subiektywnie - ten drugi brzmieniowo wypada lepiej i to zarówno przy podłączeniu bezpośrednim do wzmacniacza jak i przy wykorzystaniu zewnętrznego DAC'a w postaci Topping E70. Brzmienie jest żywsze, bardziej energiczne, można by nawet powiedzieć, że nieco efekciarskie. Obie aplikacje są OK, i mimo iż Nodę nie ma Chromecasta to z obsługą Deezera nie przeżywam męczarni jak to w innych odtwarzaczach. 

Jak @Piotr Sonido wspomniał, jakość Wiim'a jest taka sobie - przy próbie podłączenia optyka, zaślepka spadła z zawiasu i utknęła wewnątrz blokując złącze. 

Myślę, że 1700zł różnicy w cenie w tym wypadku będzie odczuwalne. Niekiedy, w danej konfiguracji systemu, żeby "poczuć" różnicę trzeba nieco głębiej sięgnąć do portfela. 

Forumowego porównania MXN10 z BS Node sam jestem ciekaw :)

Ja też odczuwam różnice przy transportach. Opisałem to przy teście Wiima mini. Dla mnie on gra wyjątkowo jasno po optyku. W porównaniu do innych transportów jakie miałem. To się może podobać ale nie sprawdzi się w każdym systemie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...