Skocz do zawartości

Czy warto kupić używany Denon AVR-X4200 ?


junzi

Recommended Posts

1 minutę temu, junzi napisał:

max na kino 9 tyś

To na granicy. Kopiuję pomysł na start z wątku sprzed kilkunastu dni. Troche powyzej budzetu a jeszcze trzeba doliczyc kable itp. Potraktuj to jako punkt startowe. 

1. Denon x2800 - ~3300 PLN 

2. 4 x Monitor Audio Bronze 100 - ~3500 PLN albo 2 x MA B 100 + 2x FX ale wtedy cena kilka stówek w górę 

3. Monitor Audio Bronze C150 - ~1300 PLN 

4. Subwoofer - Klipsch SPL120 - ~2300 PLN

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, junzi napisał:

Dziękuję za zestaw PanKlor pójdę tym tropem, proszę jeszcze o info co do samych kabli.

Oehlbach z Euro/OleOle. Kup jakieś 2.5 mm^2 tyle ile potrzebujesz. Rozsądna i chyba jedna z tańszych opcji.

BTW warto dopłacić 300 pln do x3800 jeżeli nie boisz się zagranicznej dystrybucji. 

Edytowano przez PanKlor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PanKlor podrzucił fajny zestaw :) Taniej możesz jeszcze spojrzeć na Monitor Audio Bronze 50 zamiast 100. Warto też spojrzeć na zestaw od Q Acoustics, na 3050i, 3090i oraz 3010i. W razie czego napisz/zadzwoń do nas :) Przygotujemy fajną wycenę na kolumny, bo X3800H w tej cenie na pewno nie uda się załatwić :( 

Jako kable sprawdzą się niedrogie Chord C-Screen :)  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MasterD23337 napisał:

Masz nowego Denona AVC-X3800 za 3600 zł. Napisałem  w okazjach jak i w dziale kino domowe.

MasterD23337 przeglądałem link i dziękuje za propozycję jedynie pośrednik mnie powstrzymuje przed zakupem, co prawda chciałem kupić nawet używany sprzęt w podobnej cenie ale dopytam czy elektronika w tym przypadku denon z poza polskiej dystrybucji jest objęta gwarancją ? 

Edytowano przez junzi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, junzi napisał:

MasterD23337 przeglądałem link i dziękuje za propozycję jedynie pośrednik mnie powstrzymuje przed zakupem, co prawda chciałem kupić nawet używany sprzęt w podobnej cenie ale dopytam czy elektronika w tym przypadku denon z poza polskiej dystrybucji jest objęta gwarancją ? 

Pośrednik sprawdzony i godny polecenia. A co do gwarancji to dopytaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, PanKlor napisał:

Będziesz miał gwarancję tylko pewnie trzeba będzie odesłać. Dystrybutor pewnie nie będzie zainteresowany pomocą. 

Dokładnie tak, stanowisko dystrybutora dot. gwarancji.

"Jesteśmy serwisem gwarancyjnym urządzeń pochodzących z Horn Distribution.

Aby ustalić właściwy serwis gwarancyjny dla Pańskiego urządzenia, zachęcam do kontaktu ze sprzedawcą."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykowałem i kupiłem x3800h z linku MasterD23337, łączny koszt wraz z wysyłką 4040zł, płatność przez paypal. Realizacja przez sklep błyskawiczna, podobnie jak transport przez bodycar1(paczka nadana następnego dnia po otrzymaniu od sklepu) . Czekam na przesyłkę, mam nadzieje że dojdzie w jednym kawałku i będzie polskie menu językowe.

 Najniższą ofertę jaką znalazłem na dzień dzisiejszy tj. 31.10.23 w PL to 4999 zł. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...