Skocz do zawartości

Wybór kolumn do 2500zł


Kamil Fiedoruk

Recommended Posts

Cześć,

Od tygodnia przeglądam internet w poszukiwaniu nowych kolumn i potrzebuję wsparcia w wyborze. Budżet to 2500zł, ale wolałbym zmieścić się w 1800-2000zł.

Warunki: Salon w bloku, 6x3m, kolumny stoją na dłuższej ścianie w rozstawie 2m. Muzyki słucham raczej cicho, żeby nie narażać się sąsiadom. ;)

Muzyka: Głównie rap/pop, czasami inne gatunki, często jakieś radio 

Wzmacniacz: do dyspozycji mam Harmana HK6550 oraz Denona DRA-800H

Wcześniej miałem Mission M34i i byłem z nich zadowolony, podobało mi się ich brzmienie. Sprzedałem je po ponad 2 latach, bo chciałem czegoś nowego. Ogólnie lubię ciepły dźwięk, czasami aż do przesady. 

Na oku mam:

- Pylon Pearl 25

- Heco Aurora 700

- Tannoy Platinum F6

- Mission LX-4 MKII

- Indiana Tesi 561

Z góry dziękuję za pomoc :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, z Twoich opcji to Pylony Pearl 25 są opcją brzmiącą najbardziej naturalnie - w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Bardzo fajna opcja, na 18m2 również będzie okej. Przy Heco Aurora 700 może nieco bym się obawiał o bas, bo one lubią nim zagrać, są bardziej ofensywne w brzmieniu. Tesi 561 to znowu kolumny cieplejsze, ale spokojniejsze. Każda z nich może być dobrą opcją dla Ciebie, ale przemyślałbym w tym metrażu kolumny podstawkowe. Zachęcam do obejrzenia naszego filmu, gdzie znajdziesz kilka propozycji :)

 

W razie czego zapraszamy do kontaktu i na odsłuch ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...