Skocz do zawartości

Dokupienie subwoofera do aktywnych


audioab

Recommended Posts

Po zakupie Argon fenris a55 widzę, że jest możliwość dokupienia do niego subwoofer, a dokładniej pisząc gniazda pre out RCA. 

Kompletnie się nie znam na dopasowywaniu, więc jakiego sprzętu szukać, o jakich parametrach?

Dodam, że będzie stał obok jednego z głośników w rogu salonu z aneksem kuchennem o pow 30m2

Budżet, możliwie najtaniej. 

Edytowano przez audioab
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to na pewno dobrej klasy siby, ale myślałem, że uda się coś kupić za parę stówek do 1000... To nieźle... 

A co do Argonów, ogólnie jestem zadowolony ale spodziewałem się więcej bo głośniki w tej cenie nie robią jakiejś ogromnej różnicy w porównaniu do microlab ów, które kosztują przecież 3.5raza mniej. No i bas, trochę slaby skoro myślę o rozbudowie o subwoofer. No, ale dodam, że narazie gram spokojnie, zgodnie z instrukcją te 20h na wygrzanie, może więcej, na maxa jeszcze nie szedłem. 

Edytowano przez audioab
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Klipsch R-100SW 150 W? Mają dobre opinie. 

Masz na myśli, że kupię słabszy i będę chciał zmienić bo uznam ze za słaby? No, ale jakie mam brać kryterium wyboru? Póki co biorę cenę bo nie bardzo się znam. Mogę powiedzieć tylko żeby odpowiadały tym Argonom co kupiłem i powierzchni salonu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyżej 2000zł SVS Sub 1000.

Jeśli bym na sztywno określił budżet do 1500 zł to co wtedy warto szukać?

Wziąłem sie bardziej za szukanie tego co ludzie biorą i na podstawie opinii podsyłam dwa linki. Co o takich myślicie?

https://allegro.pl/oferta/jamo-sub210-subwoofer-aktywny-8-cali-200-watt-kabel-3-metry-gratis-14416005699

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/kina-domowe/subwoofery/subwoofer-aktywny-wilson-raptor-sub10-czarny

Edytowano przez audioab
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jeszcze jedną rzecz. Zagłębiam się w temat sensu suba do stereo. Czy patrząc na te argony jest pewność, że taki svs sb 1000 będzie z nimi dobrze pracował? Dźwięk będzie spójny podczas słuchania muzyki? Czytałem, że są trudności z ustawieniem suba, że dzwięk może się rozjeżdżać itd. Generalnie widzę, że są głosy o sens dodawania suba do głośników stereo. No i tu narazie postawiłem sobie stop, bo to, że pomyślałem o subwooferze to moja decyzja, ale żebym potem nie żałował, ale też zdaję sobie sprawę jakie mam niskie tony obecnie, trochę słabe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...