Skocz do zawartości

Onkyo HT-S5915 i subwoofer


Neseser

Recommended Posts

Hej

To moj pierwszy temat tutaj i jak sie zapewne domyślacie potrzebuje porady, ponieważ nie jestem tak biegły w temacie apmli jak Wy.

Moje pytanie brzmi czy ktoś wie jak zrobić, żeby subwoofer grał caly czas nawet jak jest cicho? Wylacza sie po jakimś czasie, jak zrobie głośniej to sie załacza. Da sie to skorygować?

 

Dzięki.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ten zestaw Onkyo HT-S5915dab z głośnikami, wiec sub jest z tego zestawu.

Łukasz P. - chyba nie da sie tam tego ustawicz czy large czy small. No chyba,ze nie wiem gdzie patrzec i gdzie to ustawic. Odcięcie hz? Chodzi o crossover? To na kazdym glosniku jest po 80Hz i LPF to LFE 120Hz.

Double bass mam wyszarzone(nie da sie zmienic wartości)

 

P.S. Odnośnie kabli HDMI to nie mogą być jakieś zwykłe, bo widze,że takie mam podłączone? Możecie polecic, które sie nadadzą, bo tyle tego jest, ze mnie głowa boli ;)

Edytowano przez Neseser
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Neseser napisał:

To jest ten zestaw Onkyo HT-S5915dab z głośnikami, wiec sub jest z tego zestawu.

Łukasz P. - chyba nie da sie tam tego ustawicz czy large czy small. No chyba,ze nie wiem gdzie patrzec i gdzie to ustawic. Odcięcie hz? Chodzi o crossover? To na kazdym glosniku jest po 80Hz i LPF to LFE 120Hz.

 

Tak crossover na 80hz

Sub - LFE 120 hz

Wartość 8+ masz po własnym podkręceniu czy po automatycznej kalibracji ? Bo jeżeli to drugie to trzeba ją powtórzyć uprzednio zwiększając głośność bezpośrednio na subie aby finalnie po kalibracji uzyskać wartość blisko 0. Nie wiem czy to wyeliminuje problem ale warto spróbować, u mnie był podobny temat ale gdy dawałem głośniki frontowe jako (large duże) to wtedy sub nie chciał się wybudzać przy cichym oglądaniu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...