Skocz do zawartości

Świąteczno - noworoczne promocje w HTaudio. Obniżki cen na kolumny głośnikowe, kable audio, przetworniki DAC, odtwarzacze strumieniowe i wiele innych produktów hi-fi, hi-end.


HTaudio

Recommended Posts

Promocje świąteczne na sprzęt audio

Przypominamy o naszej akcji promocyjnej z okazji zbliżających się świąt.

Tych, którzy nie zdążyli skorzystać z obniżek cen na Black Friday, zachęcamy do odwiedzenia kategorii Promocje świąteczne, gdzie zamieściliśmy wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie w promocyjnych cenach.

promocjenawitaaudio.png.4ae4fa902f1dc0a5d61278adcb0fb49a.png

Wśród marek, na które przygotowaliśmy obniżki cen znalazły się:

·        Canton

·         Triangle

·         Primare

·         Acoustic ZEN

·         Topping

·         Tara Labs

·         Pro-Ject

·         Onkyo

·         NuPrime

·         Music Hall

·         Jay's Audio

·         HiFiMAN

·         Graham Audio

·         Goldring

·         Furutech

·         Final Audio Design

·         Exposure

·         Emotiva

·         Dali

·         Ayon

·         Audiokultura

·         Arcam

·         Audiovector

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo małe u was te promocje i obniżki i tylko na nie które wybrane nie schodzące produkty.Po za tym na nie które kolumny macie zaporowe ceny, ja na przykład kupiłem w Niemczech nowe kolumny Canton Reference 8k za w  przeliczeniu nie całe 10500zł za parę u was trzeba dać prawie dwa razy tyle.W takich cenach jakie proponujecie to nikt na pewno się nie zainteresuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, HTaudio napisał:

Przypominamy o naszej akcji promocyjnej z okazji zbliżających się świąt.

Tych, którzy nie zdążyli skorzystać z obniżek cen na Black Friday, zachęcamy do odwiedzenia kategorii Promocje świąteczne, gdzie zamieściliśmy wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie w promocyjnych cenach.

Czy na "Dzień świstaka" będą bardziej znaczące obniżki, niż tu wymienione? :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Tomasz Kluczynski napisał:

Bardzo małe u was te promocje i obniżki i tylko na nie które wybrane nie schodzące produkty.Po za tym na nie które kolumny macie zaporowe ceny, ja na przykład kupiłem w Niemczech nowe kolumny Canton Reference 8k za w  przeliczeniu nie całe 10500zł za parę u was trzeba dać prawie dwa razy tyle.W takich cenach jakie proponujecie to nikt na pewno się nie zainteresuje.

Tomaszu,

Czy mógłbyś podać link do sklepu, w którym udało  Ci się kupić te kolumny w takiej cenie?

1 kolumna kosztuje na Canton.de 2100 Euro https://www.canton.de/detail/4ca58aca9da04e2bab85d834a188bc57 VAT w Niemczech jak wszyscy wiemy jest niższy. Mimo to dalej to więcej niż podana przez Ciebie cena. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, HTaudio napisał:

Tomaszu,

Czy mógłbyś podać link do sklepu, w którym udało  Ci się kupić te kolumny w takiej cenie?

1 kolumna kosztuje na Canton.de 2100 Euro https://www.canton.de/detail/4ca58aca9da04e2bab85d834a188bc57 VAT w Niemczech jak wszyscy wiemy jest niższy. Mimo to dalej to więcej niż podana przez Ciebie cena. 

W Niemczech jest dużo łatwiej kupić kolumny w niskiej cenie, bo sklepy często ale na bardzo krótki okres 1-3 dni robią bardzo duże promocje siegające czasem ponad 40 % ceny normalnej.Ja kupiłem tak, interesowały mnie te kolumny, więc na idealo.de sprawdziłem w jakich są cenach i jakie bywają promocję. Zauważyłem że wcześniej przeważnie raz w miesiącu pod koniec miesiąca były promocje gdzie Canton Reference 8k kosztował po 1179 euro za sztukę.Ustawiłem sobie budzik cenowy,by powiadomiono mnie mailem gdy cena będzie poniżej 1200euro za sztukę.Gdy dostałem maila ,weszłem na stronę sklepu i kupiłem, jeszcze za płatność przelewem dostałem zniżkę 2% i8 bezpłatną wysyłkę.W dniu dzisiejszym można je kupić za 1750euro za sztukę, drogo,ale gdy ustawi się taki budzik to bez problemu będziemy mogli kupić w dużo niższej cenie gdy wpadnie promocja.Proszę kliknąć w ten pomarańczowy link z informacją jak kształtowała się cena kolumn ,najlepiej przez 1 rok, w przypadku kolumny czarnej aż 7 razy można było w tym roku kupić je poniżej 1200euro za sztukę.

https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/202157090_-reference-8-k-schwarz-canton.html

U was nawet jak by była promocja to opuścicie maksymalnie 10%,nic dziwnego, że nikt nie kupuje.Pomimo wyższego Vatu w Polsce to na pewno moglibyście robić promocje by kolumny kosztowały zamiast 10tys zł na przykład 7500zł za sztukę, ale niestety nie chcecie rezygnować z dużej marży. Czasem chyba i dla was lepiej bylo by sprzedać taniej ale więcej sztuk.Inne sklepy potrafią robić dużo lepsze promocje, może akurat nie na Cantony, bo ich praktycznie nie widać w sklepach a szkoda bo to bardzo dobre choć niedoceniane kolumny ze względu że ich dostępność jest bardzo ograniczona.

Edytowano przez Tomasz Kluczynski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumna biała jest w obecnej chwili tańsza , można kupić po 1650 euro za sztukę ,ale proszę kliknąć w roczny wykres cen,prawie ciągle można je było dostać po 1349 euro za sztukę a 16 pażdziernika przez bardzo krótki okres czasu były po 769 euro za sztukę i to są ceny kolumn nowych.

https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/202157092_-reference-8-k-weiss-canton.html

A jeśli chodzi o Vat to w Niemczech Vat na kolumny wynosi 19%.

Jeśli w Polsce jest wyższy to chyba nie dużo?

U was kolumny ciut większe Canton Reference 7k w kolorze wiśnia ,kosztują prawie 28 tys za parę, a w Niemczech w promocjach bywją dostępne od 1500 euro za sztukę ,co daje mniej niż połowę waszej ceny.Trzeb tylko być cierpliwym i czekać na odpowiednią okazję.

https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/201520332_-reference-7-k-kirsche-canton.html#pricedevelopment

Edytowano przez Tomasz Kluczynski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Tomasz Kluczynski napisał:

Kolumna biała jest w obecnej chwili tańsza , można kupić po 1650 euro za sztukę ,ale proszę kliknąć w roczny wykres cen,prawie ciągle można je było dostać po 1349 euro za sztukę a 16 pażdziernika przez bardzo krótki okres czasu były po 769 euro za sztukę i to są ceny kolumn nowych.

https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/202157092_-reference-8-k-weiss-canton.html

A jeśli chodzi o Vat to w Niemczech Vat na kolumny wynosi 19%.

Jeśli w Polsce jest wyższy to chyba nie dużo?

U was kolumny ciut większe Canton Reference 7k w kolorze wiśnia ,kosztują prawie 28 tys za parę, a w Niemczech w promocjach bywją dostępne od 1500 euro za sztukę ,co daje mniej niż połowę waszej ceny.Trzeb tylko być cierpliwym i czekać na odpowiednią okazję.

https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/201520332_-reference-7-k-kirsche-canton.html#pricedevelopment

Tomek, właśnie zepsułeś super świąteczno - noworoczne promocje w HTaudio 😁😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.12.2023 o 19:10, Suchy 79 napisał:

Tomek, właśnie zepsułeś super świąteczno - noworoczne promocje w HTaudio 😁😉

Zatem Panowie, pozostaje Wam czaić się, jak to Tomasz napisał cierpliwie, na promocje po niemieckiej stronie i korzystać z tamtejszej specyfiki rynku, doliczając koszt transportu kolumn z Niemiec. Warto też nadmienić, że kolumny o których pisze Tomasz nie są w naszym salonie objęte promocją, więc zainteresowanych konkretnie marką Canton odsyłamy do kategorii, gdzie zamieściliśmy modele w promocyjnych cenach. Niższych niż w reszcie polskich salonów. Co do zagranicznych nie mamy pewności. ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...