Skocz do zawartości

Netflix uwaga


Recommended Posts

Część,mam pytanie do bardziej zorientowanych w temacie zagrożenia w sieci,nie żebym był lekkomyślny i klikał gdzie popadnie,ale taka sytuacja spotkałam mnie pierwszy raz.Mialem kilka miesięcy temu Netflix na miesiąc na próbę i zrezygnowałem, wczoraj dostałem maila ze odnowiona została subskrypcja,że zmieniony został adres e-mail i numer telefonu na moim koncie i że została pobrana opłata, oczywiście nikt z moich domowników ani ja tego nie zrobiliśmy,zadzwoniłem do Netflix i konsultant powiedział że cofnie opłatę,i że może anulować kartę płatniczą przypisaną do konta jeśli podam mu numer karty,odmówiłem podania przez telefon,i zadzwoniłem do banku w celu zablokowania karty,w dalszym ciągu nie wiem w jaki sposób to się stało, usunąłem kartę z innych płatności, PayPal,Booking,itp.Moze ktoś ma pomysł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.12.2023 o 17:37, tomaz75 napisał:

w dalszym ciągu nie wiem w jaki sposób to się stało, usunąłem kartę z innych płatności, PayPal,Booking,itp.Moze ktoś ma pomysł?

Mogłeś mieć proste hasło. Mogłeś mieć takie samo hasło w innym serwisie/portalu którego dane wyciekły. Mogłeś kliknąc link/otworzyć załącznik który przesłał token z Twojej przeglądarki do atakującego. Możliwości jest wiele. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...