Skocz do zawartości

Klipsch RP500SA


Seniormartinez

Recommended Posts

4 minuty temu, PanKlor napisał:

Ale na tym suficie kujesz 8 metrów pod kabel czy bardziej 1-1,5 metra? Bo na ścianie jakby nie patrzeć 2 i więcej.... Ba gdybym u siebie zmierzył sufit to tych metrów byłoby z 15 ale jakoś nie biorę tego pod uwagę...

Wyjść z jednego miejsca ze ściany i przekuć z  6m, żeby dwa punkty załatwić.

13 minut temu, PanKlor napisał:

Gdyby nie to, że w ciągu 5 lat wykańczałem albo remontowałem 3 lokale na różnych kondygnacjach to może bym sie zgodził z Twoimi fachowcami... 
 

Uwierz mi, że oni 'wykończyli' dużo więcej lokali/domów niż te 3 ;-). Akurat co jakiś czas z nimi współpracuję i nie są to dyletanci. Skoro oszacowali ryzyko w tym konkretnym pomieszczeniu na istotne to tego się trzymam. Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie 🙂 Ale raczej niech pilnuje swojego pomieszczenia 🙂

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, przemeklbn napisał:

Wyjść z jednego miejsca ze ściany i przekuć z  6m, żeby dwa punkty załatwić.

Gratuluję lokalu. Żeby kuć 3 metry pod Atmosy (.2/4) to trzeba miec prawdziwą salę kinową... albo coś źle zaplanowane. ;)

 

6 minut temu, przemeklbn napisał:

Skoro oszacowali ryzyko w tym konkretnym pomieszczeniu na istotne to tego się trzymam

Jeszcze raz powtórzę - dla mnie to ryzyko jest takie same na suficie czy ścianie a jak już robić to porządnie. 

 

7 minut temu, przemeklbn napisał:

Ale raczej niech pilnuje swojego pomieszczenia 🙂

Pax. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...