Skocz do zawartości

Wzmacniacz używany do 4 tyś dla Monitor Audio RX8


V S

Recommended Posts

3 godziny temu, Artur Brol napisał:

 

Oczywiście, jesli slyszales to polaczenie, i nie zdalo egzaminu to moglby teoretycznie je ominąć.

Jednak bez sprawdzenia nie będzie wiedział. Biorąc pod uwagę budżet, za który mógłby,  przy odrobinie szczęścia nowy CXA kupić,  powinien to połączenie też sprawdzić.

Zawsze jest mała szansa że mu się spodoba.😏

Jest szansa ale..🤨

Mialem dawno temu polecane,  wtedy  połączenie MA+CA  i to nie grało , nie zagrzało u mnie miejsca .

Na tegorocznym AVS wszedłem z premedytacją do CA bo spięte było właśnie z MA i nic się przez te lata nie zmieniło ,krew z uszu 🤷🏿‍♂️ 

2 godziny temu, przestronnie5 napisał:

Hej,

Jeśli szukasz używki, może warto rozważyć modele takich marek jak Naim, Arcam czy Rotel, które często oferują ciekawe brzmienie 

Dla jednego ciekawe dla innego nie , tą listę można do 10 firm rozwinąć nawet . Odsłuch i konkretne określenie potrzeb 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, dopuki jest szansa, powinien sprobowac. 👍

Moze akurat mu sie spodoba.

3 godziny temu, przestronnie5 napisał:

Hej,

Jeśli szukasz używki, może warto rozważyć modele takich marek jak Naim, Arcam czy Rotel, które często oferują ciekawe brzmienie. Możesz też spróbować znaleźć wzmacniacz z cieplejszym charakterem, co powinno dodać muzykalności. Warto odwiedzić lokalne sklepy audiofilskie, aby posłuchać różnych konfiguracji i uzyskać lepsze wrażenie. Pamiętaj, że ostateczne wrażenia zależą od osobistego gustu muzycznego, więc warto spędzić trochę czasu na dokładne przesłuchiwanie

W takich poszukiwaniach, to , w zasadzie, powinien wszystko sprawdzic co znajdzie. Wybor w firmach nie konczy sie,niestety na Rotel, Naim, Arcam, Cambridge czy Vincent. Niestsety. ( byloby latwiej 🙂)

Niech sobie jakies kryteria ustali, i w/g nich zrobi liste modeli ktore bedzie chcial przetetstowac. Wyglad, cena, specyfikacje, zlacza itp. 

Ciezkie to bedzie ale ile zabawy moze dostarczyc 😀 i doswiadczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dedal napisał:

Mialem dawno temu polecane,  wtedy  połączenie MA+CA  i to nie grało , nie zagrzało u mnie miejsca .

Na tegorocznym AVS wszedłem z premedytacją do CA bo spięte było właśnie z MA i nic się przez te lata nie zmieniło ,krew z uszu 🤷🏿‍♂️

Można to połączenie trochę przyciemnić kablami i wtedy gra całkiem znośnie. Ale fakt, że barwy się z tego tandemu nie wyciśnie, bo jej tam nie ma. :)

Jak sprzedawałem swoje MA Silver 100, to okazało się potem, że docelowy nabywca spiął je właśnie z CXA 61 i był ponoć zadowolony. Na jak długo, to inna sprawa. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2023 o 08:59, Michał Gałązka napisał:

że tak postanowiłem, że w przyszłości zagości u mnie lampa)

A dlaczego lampa? Miałeś już okazję na odsłuch?

Czy masz gotowość na wszelkie konsekwencje, zwłaszcza te mniej fajne?😉

Wybór topologii, wybór modelu, konkretnych tubes, zmiana kolumn, podwyższona temperatura w pokoju i jeszcze kilka bardziej i mniej istotnych.

No i te zniekształcenia😳 Nie wpuszczą do elitarnego klubu high fidelity. 
Dlaczego, dlaczego lampa??
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2023 o 13:04, AudioTube napisał:

Dlaczego, dlaczego lampa??

Odpowiem Ci w dość prostacji sposób;) A dlaczego nie ;). Zdaję sobie sprawę, że nie jest to najprostsza opcja, ale nie będzie też główna, tylko jako zestaw nr dwa, który może być problematyczny, który będzie wpelni analogowe i jestem w stanie znieść wszystkie niedogodności;) to bardziej ma być taka fanaberia, choc może fanaberią to źle słowo, to będzie miało być miejsce relaxu, bez smartphone, streamera itp ;) nie uczęszczane codziennie ale to ma być taka jaskinia relaksu ;)

 

A, że zdaję sobie sprawę z wielu minusów to nie jest to plan na teraz, tylko na przyszłość;) jak pojawi się dedykowane pomieszczenie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...