Skocz do zawartości

Kolumny podłogowe do Demon RCD-M40


Recreative07

Recommended Posts

Cześć.

Posiadam zestaw Denon M40 i kolumny Magnat Quantum 673. Słucham głównie rocka alternatywnego i z brzmienia tego zestawu jestem zadowolony. Ale powiem szczerze że w życiu mam inne pasje niż sprzęt audio. Kocham muzykę, ale nie analizuję każdego dźwięku. Lubię brzmienie raczej ciepłe. Słucham głównie płyt CD, czasami puszczam dzwięk z TV. Sporadycznie radio.

Chciałbym wymienić kolumny w tym zestawie z powodu uszkodzenia jednej z nich. Kolumna została zalana wodą i nie działa. W międzyczasie zyskałem trochę miejsca w pokoju (pokój 18m2) i chciałbym kupić kolumny podłogowe, z perspektywą późniejszego zakupu amplitunera/wzmacniacza i odtwarzacza CD.

Kolumny będą rozstawione ok 2,5m od siebie. Miejsce odsłuchu ok 2,5m od kolumn. Będą miały przestrzeń ok 1m każda.

Podstawowe pytanie: Czy ten Denon jest w stanie napędzić jakieś kolumny podłogowe?

A jeśli tak to co polecacie w budżecie ok 2000zł za parę? Pod uwagę biorę tylko nowe kolumny.

 

 

Edytowano przez Recreative07
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesi 561 już grają z moim Denonem. Zmiana na pewno na plus. Największa różnica jest w niskich tonach, w Magnatach 673 tego basu brakowało, dzwięk był jaśniejszy. Teraz wszystko się zaokrągliło i dzwięk jest bardzo zrównoważony.

Nie obyło się niestety bez przygód z wysyłką. Kurier uszkodził jedną z kolumn. Ale to nie dziwne patrząc na pogniecione rogi w paczkach. 

Na szczęście uszkodziła się tylko lakierowana podstawa którą można wymienić. Pozostaje czekać na przesyłkę z serwisu Q21.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...