Skocz do zawartości

Dobór kolumn podstawkowych


KamilM83

Recommended Posts

Witam,

Posiadam wzmacniacz yamaha rn602 I zastanawiam się nad kolumnami podstawkowymi bo na podłogowe nie mam miejsca, pomieszczenie salon 50m2, do słuchania muzyki klubowej i z radia internetowego co popadnie.. 

Klipsch rb81 II lub dali oberon 3 

Chciałbym coś dobrać żeby to działało dobrze nawet jak zrobię na całą pare na domówce.. o ile można tak powiedzieć:-) 

 

Pozdrawiam :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salon 50m2 to duża powierzchnia, znacznie lepszą opcją będą duże podłogówki. Ale jeśli kompletnie nie ma opcji i pozostaje tylko opcja monitorków, spójrz na ofertę Klipsch. Może to być model RB-81 II, ewentualnie RP-600M II. Musisz liczyć się z brzmieniem raczej jaśniejszym, ostrym z wyraźnie podbitymi skrajami pasma, ale z drugiej strony to chyba jedyna opcja w miarę sensownego nagłośnienia monitorami Twojego salonu.

Może ewentualnie jeszcze Polk Audio R200.

Zapraszam na odsłuchy oraz indywidualne wyceny.

Tu jeszcze kilka innych propozycji

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KamilM83 napisał:

Witam,

Posiadam wzmacniacz yamaha rn602 I zastanawiam się nad kolumnami podstawkowymi bo na podłogowe nie mam miejsca, pomieszczenie salon 50m2, do słuchania muzyki klubowej i z radia internetowego co popadnie.. 

Klipsch rb81 II lub dali oberon 3 

Chciałbym coś dobrać żeby to działało dobrze nawet jak zrobię na całą pare na domówce.. o ile można tak powiedzieć:-) 

 

Pozdrawiam 🙂

Cześć

50 m2 to jest spora powierzchnia dla wielu różnych głośników. Jeśli znalazłbyś miejsce na małe kolumny podłogowe, to z pewnością będziesz bardziej zadowolony :)

Naszym typem, z Twoją Yamahą jest nasza nowość, Indiana Line Diva 5. Niewielkie, z duchem walki nawet w większych pokojach, co udowodniła na wystawie Audio Show 2023.

Zapraszamy Cię na odsłuch, to z pewnością przybliży Cię do właściwej decyzji :) 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony mam lipe, stoi pan fotel uszatek i zaraz drzwi między uszatkiem a drzwiami nie ma miejsca... klipisch 81 na podłodze wejdzie bo zaraz tv jest i glosnik będzie zasłaniał ekran...  myślałem o k81ii  na ten glosnik wzmacniacz jest za słaby??  Dyskotek na codzien nie robię, chodzi żeby dobrze coś grało.. nie musi być głośno :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...