Skocz do zawartości

TEST: UNITRA ZGZ-801


Redakcja AUDIO

Recommended Posts

Dwa miesiące temu przedstawiliśmy wzmacniacz WSH-805 i odtwarzacz CD CSH-801. Już wówczas mieliśmy do dyspozycji kolumny ZGZ-801, tworzące z powyższą "elektroniką" samowystarczalny system. 

Opis kolumn Unitra ZGZ-801 odłożyliśmy jednak na później zarówno ze względu na objętość materiału, jak i zamiar ulokowania ich w teście porównawczym większej grupy w odpowiednim zakresie cenowym. Na zebranie dużej stawki nowości w okolicach 20 000 zł jednak się nie zanosi, więc już dłużej nie zwlekamy.

⬇️

https://audio.com.pl/testy/stereo/kolumny-glosnikowe/3820-unitra-zgz-801

unitra-fot.jpg.3b4bf7e5b4a3cd439dd5d60e11936783.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
59 minut temu, S!N! napisał:

@shureidoMuzyki na żywo to akurat miałem pod dostatkiem, również byłem djem i klimat dużego klubu nic mi w wypadku tych kolumn nie mówi.

być musicm8xerem to akurat nic nie znaczy, a nawet gorzej. Co zresztą sam zauważyłeś. Idź na koncert do klubu i tyle w temacie. Albo chicuaż zmuś się do posłuchania albumu live z takiego klubu (z wyłączeniem Twojego ulubionego gatunku, sorki 🤭)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, S!N! napisał:

@shureidoTy tak na serio? No tak nigdy w życiu nie byłem na koncercie 🤦‍♀️Dla mnie to kolejne dyrdymały jak niby kolumny, które grają pod dany gatunek.

serio i to zdecydowanie serio 🤗

po raz kolejny uogólniasz, a być na koncercie dotyczy Twojego pytania "Co to znaczy klimat dużego klubu i analogu?" Więc nie kwestionuję, że nie byłeś na jakimś tam  koncercie/koncertach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że recenzentów to z reguły ponosi i piszą kwiatki i trzeba jakoś ubarwiać opisy. A jak wy odbieracie analog?  Dźwięk ten kojarzy mi się dokładnie ze szpulowcami oraz gramofonami z moich młodzieńczy lat i czasami spotykam takie opisy i niezbyt one się pokrywają z tamtym graniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...