Skocz do zawartości

Głośnik centralny


XPeter

Recommended Posts

Mam pytanie odnośnie głośników centralnych magnata serii signature. Wydają się mieć niezłą jakość w stosunku do ceny np taki 53. Ma ktoś może porównanie np z klipschem? Bo zastanawiam się nad rp404 lub rp600 i wpadł mi w oko ten magnat. Słyszał może ktoś to w akcji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale czytamy :/

Magnat Signature 53 o który pyta kolega TO NIE Magnat Monitor.

18 godzin temu, XPeter napisał:

Mam pytanie odnośnie głośników centralnych magnata serii signature. Wydają się mieć niezłą jakość w stosunku do ceny np taki 53. Ma ktoś może porównanie np z klipschem? Bo zastanawiam się nad rp404 lub rp600 i wpadł mi w oko ten magnat. Słyszał może ktoś to w akcji?

RP600C moim zdaniem nie warto. Model 53 jest a prawde spoko i fajnie wyceniony.

Ale no jednak model 404 to zupełnie inny produkt. Tu róznica jest znaczna i on bije oba na głowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2024 o 08:28, XPeter napisał:

Dzięki za rozjaśnienie sytuacji.  Zostaje przy klipschach. Czyli powinie rp504c zagra jeszcze lepiej od 404, a z kolei rp500 też sobie odpuścić?

No moim zdaniem RP500 wykorzystuje te same przetowrniki ale ejdnak to inna konstrukcja. Nie gra tak dobrze.

Tak odpuscił bym go.

504 gra lepiej. Nie wiem czy proporcjonalnie do ceny. Ale lepiej 404 i 504 oba są swietne

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...