Skocz do zawartości

Wymiana wzmacniacza


jawor2

Recommended Posts

Witam wszystkich, zaczynam wymieniać istniejący system na coś nowego. Na pierwszy ogień idzie wzmacniacza; obecny to NAD 326 BEE i po kilku odsłuchach, najbardziej do gustu przypadł mi ATOLL IN 50/80 SIGNATURE i w tym kierunku myślę pójść, chyba że właśnie może ktoś jest mi w stanie coś jeszcze polecić na co warto zwrócić uwagę o podobnym brzmieniu ( i estetyce 😉 ) do tej kwoty 5 000 - 5 500 ?

Przez najbliższe kilka miesięcy grać będzie jeszcze z Melodiką BL40 MK3, później idą do wymiany, źródło to Yamaha WXC-50 (póki co jeszcze bez zewnętrznego DAC-a); pomieszczenie: gabinet niecałe 20 mkw. 

Z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojego 326 nie mam jakichkolwiek obiekcji, nie sprawia problemów, ładnie gra i ogólnie rzecz biorąc, jedyne co mnie w nim nieco początkowo irytowało to ten plastik na froncie panelu 🙃 Najzwyczajniej nastał czas zmiany. Używki odpuszczę: 1) nie jestem specjalistą by ocenić w jakim rzeczywistym stanie są podzespoły 2) z końcem 2022 r., z drugiej ręki kupiłem AV Yamahy i przyszedł uszkodzony. Sprzedający zapewniał, wcześniej wysłał zdjęcia że wszystko jest ok, a sprzęt przyszedł z uszkodzonym panelem; paczka nie nosiła jakichkolwiek znamion uszkodzenia, a w środku brakowało części pękniętego panelu. Dlatego odpuszczam tym razem rynek wtórny i idę w „nówkę” 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Tomasz S. napisał:

Miło wspominam 326bee. W sumie to przeszkadzało mi tylko , że przy regulacji pilotem było za głośno albo za cicho :)Musi być koniecznie nowy ? W tej cenie masz ogrom używanych na prawdę fajnych klocków, nawet jeżeli jesteś zdecydowany na markę Atoll.

Miałem to samo z głosem. Było to mocno wkurzające

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...