Skocz do zawartości

Pylon Diamond 25 - opinie


Robert Kalifornia

Recommended Posts

Cześć,

Tydzień temu napisałem opinię o Diamond 25 na stronie producenta. Moim zdaniem jest ona netutralna, nie przesadzona hiperoptymizmem a wzkazująca pewnie minusy. Niestety do dziś nie została opublikowana i pewnie już nie będzie. Tak więc wniosek jest taki że nie warto się opierać na takich opiniach o produktach na stonach producenta, bo są one filtrowane. 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robert Kalifornia skoro producent filtruje opinie, to fora takie jak to są właśnie po to, żeby zamieszczać własne opinie bez filtrowania (oczywiście opinia nie powinna naruszać regulaminu danego forum). 

Może tutaj podzielisz się swoją opinią - jest dział testy, gdzie mogłaby się ona znaleźć. 

Edytowano przez mar76ek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj opinie tu.

Pylon bardzo dba o swoje dobre imie. Nie wiem co tam napsiałeś. Może coś co dla Ciebie było obiektywne dla nich było krytyczne i to sie nie pojawi.

Branża audio jest bardzo nastawiona na marketing wiec to jest klucz.

W Emotive za POZYTYWNE opinie dostajesz ekstra lata gwarancji.

Wiec tak. Czytanie opini w sieci o produktach, no już dawno przestało mieć sens.

A testy? Łoł tu to mam swoich liderów, Język polski na nieznanym mi poziomie. Jak opisac "naj" na 1000 różnych sposobów.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...